Najděte levné lety do Oblast Sofie

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 17/8
st 24/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Oblast Sofie

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Oblast Sofie

Nejlepší cena jednosměrné letenky

637 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 769 Kč

Nejkratší doba letu

5hod 40min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Oblast Sofie za posledních 72 hodin je 637 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Sofia).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Oblast Sofie za posledních 72 hodin je 1 769 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Sofia).
Nejrychlejší let Česká republika–Oblast Sofie trvá 5hod 40min (Praha Letiště Václav Havel–Sofia).
Do destinace Oblast Sofie nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Lufthansa, LOT a Ryanair.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Oblast Sofie

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Oblast Sofie – Česká republika nejlevnější

Užitečné informace týkající se letů do destinace Oblast Sofie

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Oblast Sofie

Lety do destinace Oblast Sofie můžete najít již od 241 Kč/na osobu, v závislosti na tom, ze kterého letiště odlétáte. Lety do destinace Oblast Sofie stojí v průměru 6 090 Kč/na osobu.

Teploty v destinaci Oblast Sofie se mohou pohybovat od -1 °C do 20 °C v závislosti na roční době. Nejchladnějším měsícem v destinaci Oblast Sofie většinou bývá leden a nejteplejším měsícem bývá červenec. Stojí také za zmínku, že chcete-li se vyhnout sněhu a/nebo dešti, zvažte návštěvu destinace Oblast Sofie v měsících leden, leden nebo leden, kdy je pravděpodobnost srážek nejnižší.

Délka letu na trase Česká republika–Oblast Sofie zabere v průměru 1hod 45min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Sofia (nejoblíbenější letiště v destinaci Oblast Sofie) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Sofia, potom je délka letu přibližně .

Let do destinace Oblast Sofie přijde v průměru na 4 808 Kč za letenku. Někteří uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Oblast Sofie za pouhých 2 242 Kč. Pokud letenku za 2 242 Kč nejste schopni najít, ale podařilo se vám najít let za 4 583 Kč či méně, je to stále skvělá nabídka. Upozorňujeme, že ceny letů se mohou lišit v závislosti na místě odletu, času letu a letecké společnosti, se kterou letíte.

Nejlepším dnem, kdy letět do destinace Oblast Sofie je sobotu, a poté následuje čtvrtek. sobotu a čtvrtek jsou dny, kdy bývají ceny letenek do destinace Oblast Sofie nejnižší. Pokud jsou dny vaší cesty flexibilní, neděli je dnem, kterému se vyhnout. Jedná se totiž nejdražší den, kdy do destinace Oblast Sofie letět.Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Oblast Sofie? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Oblast Sofie.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Oblast Sofie

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Oblast Sofie z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Oblast Sofie

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Oblast Sofie, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaSofie1hod 45min1 769 Kč

Oblíbené trasy do destinace Oblast Sofie

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Oblast Sofie za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Sofie
Nejkratší doba letu1hod 45min
Nejlevnější cena1 769 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Oblast Sofie


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Oblast Sofie je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Oblast Sofie.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Oblast Sofie lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Oblast Sofie vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Oblast Sofie hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Oblast Sofie a upozorní vás na případné změny.


Další cestovní třídy letů do destinace Oblast Sofie

Explore alternative premium cabin options for your flight to Oblast Sofie

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.