Najděte levné lety do Bulharska od 1 038 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
po 4/12
po 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Bulharska

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Bulharska

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 038 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 312 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 50min

Dopravce:

9 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Bulharsko za posledních 72 hodin je 1 038 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Sofia).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Bulharsko za posledních 72 hodin je 3 312 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Sofia).
Nejrychlejší let Česká republika–Bulharsko trvá 1hod 50min (Praha Letiště Václav Havel–Sofia).
Do destinace Bulharsko nabízí lety 9 leteckých společností, včetně Lufthansa, SWISS a LOT.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bulharsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bulharsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Bulharsko je nejlevnější?

Nejlevnější ceny letenek do destinace Bulharsko nedávno nalezené uživateli stránek momondo, jsou 571 Kč se společností Ryanair, 794 Kč se společností Wizz Air a 991 Kč se společností Wizz Air Malta.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Bulharsko?

Bulharsko je země plná zajímavých měst, která můžete navštívit, chcete-li zemi procestovat. Většina našich uživatelů (58 %) navštíví Burgas častěji, než ostatní města v této zemi, ale Bulharsko se chlubí také dalšími oblíbenými městy, jako Varna a Sofie.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Bulharsko?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Bulharsko přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Sofia zabere v průměru 1hod 50min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Sofia zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Které letecké společnosti létají do destinace Bulharsko?

Lety do destinace Bulharsko nabízí 8 letecké společnosti/společností. Nejste si jisti, kterou si vybrat, zvažte Czech Airlines, Smartwings nebo Bulgaria Air, jež jsou mezi uživateli našich stránek nejoblíbenější. Nejoblíbenější společností je společnost Czech Airlines, kterou si k letu vybralo 35 % uživatelů stránek momondo.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Bulharsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Bulharsko – Česká republika nejlevnější
Burgas
Burgas

Užitečné informace týkající se letů do destinace Bulharsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Bulharsko

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Bulharsko?

Kolik stojí letenka do destinace Bulharsko?

Let do destinace Bulharsko přijde v průměru na 5 391 Kč za letenku. Někteří uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Bulharsko za pouhých 5 174 Kč. Pokud letenku za 5 174 Kč nejste schopni najít, ale podařilo se vám najít let za 5 222 Kč či méně, je to stále skvělá nabídka. Upozorňujeme, že ceny letů se mohou lišit v závislosti na místě odletu, času letu a letecké společnosti, se kterou letíte.

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Bulharsko nejvýhodnější?

neděli a pondělí jsou nejlepšími dny, kdy letět do destinace Bulharsko, ceny letenek totiž bývají v tento den v rámci týdne nejnižší. Nejdražším dnem v týdnu pro let do destinace Bulharsko je sobotu.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Bulharsko?

Ceny pro letů do destinace Bulharsko jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Bulharskomísta vyhledává?

Pro letů do destinace Bulharsko si lze od měsíce listopadu 2023 vybrat z 10 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Bulharsko?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Bulharsko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Bulharsko?

Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Bulharsko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Bulharsko. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Bulharsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Bulharsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Bulharsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Bulharsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaSofie1hod 50min2 561 Kč
PrahaVarna6hod 50min3 334 Kč
PrahaBurgas11hod 25min4 393 Kč
BrnoBurgas20hod 35min32 475 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Bulharsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Bulharsko?

    Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Bulharsko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Bulharsko využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Bulharsko je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Bulharsko rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Bulharsko s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Bulharsko, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Bulharsko?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Bulharsko mohli učinit informované rozhodnutí.

S rezervací letu do destinace Bulharsko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Cenová upozornění na lety do destinace Bulharsko lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Bulharsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.