Pronájmy aut v Bulharsku

Hledáte levný pronájem aut v Bulharsku? Vyhledávejte právě zde!

Burgas, Bulharsko
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Burgas, Bulharsko
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Bulharsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Bulharsko
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

43 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

56 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Citroen C3
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

33 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Citroen C3
Seat Alhambra
nebo podobný – Osobní dodávka
Až 5 pasažérů

99 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Seat Alhambra
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

56 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Kia Cee'd SW
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

36 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Citroen C4
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

46 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

50 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

55 Kč/den

17 srpen–24 srpen
Citroen C3

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Bulharsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Bulharsko

Pronájem aut Bulharsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Bulharsko a buďte připraveni na další cestu

Společnost Sixt většinou nabízí nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Bulharsko. Uživatelé, kteří se rozhodnou auto pronajmout se společností Sixt, často narazí na ceny již od 541 Kč/den. Je pravděpodobné, že se společností Sixt jsou nabídky pronájmu aut levnější než místní průměr 676 Kč/den. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na typu auta a na městě, kde si je pronajímáte.

Nejoblíbenější půjčovnou aut v destinaci Bulharsko je Sixt. Tato autopůjčovna má v současné chvíli 10 recenzí a průměrné hodnocení spokojenosti od zákazníku 7,8 z 10. 38 % uživatelů stránek momondo si Sixt v nedávné době vybralo jako autopůjčovnu pro svou cestu do destinace Bulharsko.

Top Rent-A-Car má v destinaci Bulharsko nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 166 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Společnost Top Rent-A-Car mívá pobočky ve všech nejnavštěvovanějších městech v destinaci Bulharsko. Ve městě Sofie například najdete 12 poboček společnosti Top Rent-A-Car.

Řidiči v destinaci Bulharsko, včetně řidičů z jiných zemí, jsou povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že jízda na opačné straně silnice může vést k porušení pravidel silniční dopravy, ale také k vážným nehodám.

S ohledem na kvalitu silnic se destinace Bulharsko umístila na 98. místě ze 137 zemí. Na škále od 1 do 7, kdy 7 je nejvyšší skóre, destinace Bulharsko získala za kvalitu svých silnic skóre ve výši 3,3. Kvalita silnic v zemi se může lišit v závislosti na době vaší návštěvy a na počasí.

Nejvyšší možný obsah alkoholu v krvi, který je v destinaci Bulharsko při řízení motorového vozidla stále legální, je 0,50 ‰. Nicméně některé regiony či města v destinaci Bulharsko mohou mít své vlastní limity, které se liší. Proto je důležité si před cestou zjistit všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Bulharsko je 18 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Economy je oblíbeným typem vozu, kteří si cestovatelé do destinace Bulharsko pronajímají. Podle našich údajů Economy preferuje 31 % našich uživatelů v porovnání s dalšími typy vozů. Mohou při tom zohledňovat aktivity, které si naplánovali a počasí ve městě, které navštívili. Plánujete-li si v destinaci Bulharsko pronajmout Economy, můžete očekávat, že vás přijde na 444 Kč na den.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Bulharsko 40,57 Kč za litr. Cena se může lišit v závislosti na navštíveném městě, ročním období a současné ekonomice dané země. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Bulharsko, zvažte návštěvu destinace Alžírsko. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,55 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 70,29 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Bulharsko

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Bulharsko

Začněte plánovat cestu na Bulharsko


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Bulharsko doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Bulharsko na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Bulharsko se zrušením rezervace zdarma.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Bulharsko, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Bulharsko.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Bulharsko s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.