Pronájmy aut v Turecku

Hledáte levný pronájem aut v Turecku? Vyhledávejte právě zde!

Istanbul, Turecko
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Istanbul, Turecko
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Turecko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Turecko
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

43 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Skoda Octavia
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

21 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Kia Sportage
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

16 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Skoda Octavia
Skoda Superb
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

64 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Skoda Superb
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

14 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Citroen C3
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

42 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

26 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

26 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

18 Kč/den

20 říjen–30 říjen
Citroen C3

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Turecko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Turecko

Pronájem aut Turecko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Turecko a buďte připraveni na další cestu

Cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Turecko je společnost Right Cars. Cestovatelé si v některých lokacích u společnosti Right Cars pronajali auta již od 604 Kč/den, což je levnější než průměrná cena pro tuto destinaci, 604 Kč/den. Berte na vědomí, že ceny se mohou v závislosti na vašich konkrétních požadavcích lišit.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Turecko, doporučujeme, abyste si je zarezervovali u autopůjčovny Right Cars, jedné z nejoblíbenějších autopůjčoven v zemi. Minulý měsíc si autopůjčovnu Right Cars pro své cesty vybralo 100 % našich uživatelů. Tato společnost má také hodnocení spokojenosti zákazníků 5,0 z 10, od 2 uživatelů.

Sunnycars má v destinaci Turecko více poboček, než jakákoliv jiná autopůjčovna. Má zde 164 poboček a je tedy pravděpodobné, že jednu z nich najdete na vašem příletovém letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Turecko navštívit, zvažte Istanbul, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Sunnycars zde má 28 poboček, které najdete napříč celým územím.

V destinaci Turecko se jezdí vpravo. Pokud destinace Turecko cestujete z jiné země, kde se jezdí na druhé straně silnice, může vám nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, zejména pokud si zde během svého pobytu plánujete pronajmout auto.

V roce 2019 se destinace Turecko umístila na 37. místě ze 137 zemí s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Turecko získala skóre kvality silnic ve výši 4,9, na škále od 1 do 7, kdy 7 představuje to nejlepší možné skóre.

Povolený objem alkoholu v destinaci Turecko je 0,50 ‰. Tento limit se vztahuje jak na turisty, tak na místní obyvatele. Povolený objem alkoholu v krvi se měří jako procentu alkoholu v krevním oběhu. Díky tomuto údaji lze určit míru opilosti. Řízení vozu s objemem alkoholu v krvi vyšším než 0,50 ‰ je v destinaci Turecko protizákonné a považuje se za řízení pod vlivem alkoholu. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Turecko minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Turecko je nejoblíbenějším typem vozu Economy. V posledních 30 dnech si Economy vybralo přibližně 28 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 312 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Turecko 29,49 Kč za litr. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Alžírsko, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7,55 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 70,29 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Turecko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Turecko

Začněte plánovat cestu na Turecko


Proč používat momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Turecko a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Turecko usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Turecko se zrušením rezervace zdarma.

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Turecko.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Turecko.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Turecko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.