Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut v Turecku

Hledáte levný pronájem aut v Turecku? Vyhledávejte právě zde!

Istanbul, Turecko
27 duben — 4 květen
Istanbul, Turecko
so 27/4
poledne
so 4/5
poledne
Věk řidiče
Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nabídky pronájmu aut Turecko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Turecko

Malý vůzaut

143 Kč - 943 Kč

Všechny typy aut

146 Kč - 1 005 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Turecko je 445 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Turecko pronajmout, je února. Cena pouhých 143 Kč na den je o 68% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 12 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Turecko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Turecko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Turecko je 303 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Turecko pronajmout, je prosince. Cena pouhých 237 Kč na den je o 22% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 41 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Turecko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Turecko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Informace a trendy ohledně pronájmu aut Turecko

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Turecko

Která autopůjčovna je v destinaci Turecko nejlevnější?

Cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Turecko je společnost DMR Car. Cestovatelé si v některých lokacích u společnosti DMR Car pronajali auta již od 340 Kč/den, což je levnější než průměrná cena pro tuto destinaci, 403 Kč/den. Berte na vědomí, že ceny se mohou v závislosti na vašich konkrétních požadavcích lišit.

Která autopůjčovna má v destinaci Turecko nejvíce poboček?

Nissa Car Rental má v destinaci Turecko více poboček, než jakákoliv jiná autopůjčovna. Má zde 222 poboček a je tedy pravděpodobné, že jednu z nich najdete na vašem příletovém letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Turecko navštívit, zvažte Antalya, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Nissa Car Rental zde má 6 poboček, které najdete napříč celým územím.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Turecko nejoblíbenější?

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Turecko je nejoblíbenějším typem vozu Ekonomická třída. V posledních 30 dnech si Ekonomická třída vybralo přibližně 36 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 586 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Rejstřík autopůjčoven Turecko

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Turecko

Nissa Car Rental

222 autopůjčoven

Nokta Rent A Car

168 autopůjčoven

Renticar

163 autopůjčoven

Garenta

135 autopůjčoven

Enterprise Rent-A-Car

114 autopůjčoven

Global Rent A Car

114 autopůjčoven

keddy by Europcar

99 autopůjčoven

CIRCULAR

96 autopůjčoven

Pronájem aut Turecko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Turecko a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Turecko?

V destinaci Turecko se jezdí vpravo. Pokud destinace Turecko cestujete z jiné země, kde se jezdí na druhé straně silnice, může vám nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, zejména pokud si zde během svého pobytu plánujete pronajmout auto.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Turecko?

V roce 2019 se destinace Turecko umístila na 37. místě ze 137 zemí s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Turecko získala skóre kvality silnic ve výši 4,9, na škále od 1 do 7, kdy 7 představuje to nejlepší možné skóre.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Turecko?

Povolený objem alkoholu v destinaci Turecko je 0,50 ‰. Tento limit se vztahuje jak na turisty, tak na místní obyvatele. Povolený objem alkoholu v krvi se měří jako procentu alkoholu v krevním oběhu. Díky tomuto údaji lze určit míru opilosti. Řízení vozu s objemem alkoholu v krvi vyšším než 0,50 ‰ je v destinaci Turecko protizákonné a považuje se za řízení pod vlivem alkoholu. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Turecko minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Kolik v destinaci Turecko stojí benzín?

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Turecko 32,03 Kč za litr. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Egypt, kde se průměrná cena pohybuje okolo 6,65 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 75,44 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Turecko?

Ceny pro aut v destinaci Turecko jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Tureckovyhledává?

Pro aut v destinaci Turecko si lze od měsíce dubna 2024 vybrat z 3 401 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Turecko?

V různých zemí, včetně destinace Turecko, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Turecko?

Při pronájmu auta v destinaci Turecko musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Turecko použít stránky momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Turecko a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Turecko?

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Turecko usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Turecko se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Turecko se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Turecko auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Turecko.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Turecko, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Turecko.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Turecko s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Turecko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Turecko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
so 27/4
poledne
so 4/5
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Turecko