Pronájmy aut na Kypru

Hledáte levný pronájem aut na Kypru? Vyhledávejte právě zde!

Larnaka, Kypr
19 srpen — 26 srpen
Stejné místo odevzdání
Larnaka, Kypr
pá 19/8
poledne
pá 26/8
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Kypr

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Kypr
Seat Alhambra
nebo podobný – Osobní dodávka
Až 5 pasažérů

90 Kč/den

4 září–14 září
Seat Alhambra
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

43 Kč/den

4 září–14 září
Skoda Octavia
Skoda Superb
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

48 Kč/den

16 říjen–25 říjen
Skoda Superb
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

29 Kč/den

10 září–17 září
Citroen C3
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

80 Kč/den

4 září–14 září
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

32 Kč/den

4 září–14 září
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

40 Kč/den

16 říjen–25 říjen
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

31 Kč/den

4 září–14 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

32 Kč/den

4 září–14 září
Citroen C4

Nabídky pronájmu aut Kypr nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Kypr

Auta Malý vůz

147 Kč - 919 Kč

Všechny typy aut

147 Kč - 1 229 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Kypr je 461 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Kypr pronajmout, je prosince. Cena pouhých 147 Kč na den je o 69% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 13 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Kypr. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kypr se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Kypr nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

29 Kč/den

10 září–17 září
Citroen C3

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Kypr

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Kypr

Pronájem aut Kypr

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Kypr a buďte připraveni na další cestu

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Kypr společnost Autorent Cyprus. Uživatelé, kteří si u společnosti Autorent Cyprus pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 666 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností Autorent Cyprus, můžete narazit na ceny už od 658 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Kypr společnost CarWiz. Díky 37 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Pokud jste si zatím nevybrali město, které navštívit, nejoblíbenější destinací je momentálně Larnaka. Ve městě Larnaka také najdete 7 poboček společnosti CarWiz.

V destinaci Kypr se jezdí levé. Pokud destinace Kypr cestujete z jiné země, kde se jezdí na druhé straně silnice, může vám nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, zejména pokud si zde během svého pobytu plánujete pronajmout auto.

Na základě našich údajů z roku 2019 se destinace Kypr umístila na 31. místě s ohledem na kvalitu silnic. Tato země dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 5 ze 7, kde 7 je nejvyšší možné skóre. Berte prosím na vědomí, že na silniční podmínky během vašeho pobytu může mít také vliv počasí a práce na silnici.

Nejvyšší možný obsah alkoholu v krvi, který je v destinaci Kypr při řízení motorového vozidla stále legální, je 0,50 ‰. Nicméně některé regiony či města v destinaci Kypr mohou mít své vlastní limity, které se liší. Proto je důležité si před cestou zjistit všechny potřebné informace. V destinaci Kypr platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 17 let.

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Kypr je Mini. 36 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Kypr vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Mini tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 252 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

The average price of gasoline in Kypr is 42,22 Kč za litr as of last week. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Alžírsko, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7,55 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 70,29 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Kypr

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Kypr

Začněte plánovat cestu na Kypr


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Kypr doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Kypr na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Kypr.

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Kypr nabízejí.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Kypr.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Kypr s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.