Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut na Kypru

Hledáte levný pronájem aut na Kypru? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
pá 19/7
pá 26/7

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Kypr

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Kypr
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

392 Kč/den

18 červenec–25 červenec
Peugeot 208
Mitsubishi Mirage
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři
5dvéřové vozy

478 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Mitsubishi Mirage
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

483 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Skoda Citigo
Skoda Kamiq
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

494 Kč/den

18 červenec–25 červenec
Skoda Kamiq
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

495 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Opel Corsa
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

516 Kč/den

18 červenec–25 červenec
Citroen C4
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

595 Kč/den

10 září–21 září
Skoda Citigo
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

613 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Skoda Citigo
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

622 Kč/den

10 září–21 září
Peugeot 208

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Kypr

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Kypr

Která autopůjčovna je v destinaci Kypr nejlevnější?

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Kypr společnost Right Cars. Uživatelé, kteří si u společnosti Right Cars pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 599 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností Right Cars, můžete narazit na ceny už od 481 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Která autopůjčovna má v destinaci Kypr nejvíce poboček?

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Kypr společnost CarWiz. Díky 38 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Pokud jste si zatím nevybrali město, které navštívit, nejoblíbenější destinací je momentálně Larnaka. Ve městě Larnaka také najdete 7 poboček společnosti CarWiz.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Kypr nejoblíbenější?

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Kypr je Mini. 56 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Kypr vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Mini tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 459 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Nabídky pronájmu aut Kypr nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Kypr

Malý vůzaut

285 Kč - 795 Kč

Všechny typy aut

326 Kč - 1 142 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Kypr je 573 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Kypr pronajmout, je března. Cena pouhých 285 Kč na den je o 51% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 28 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Kypr. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kypr se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Kypr nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Kypr je 1 188 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Kypr pronajmout, je března. Cena pouhých 626 Kč na den je o 48% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 34 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Kypr. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kypr se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Kypr nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Kypr je 769 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Kypr pronajmout, je července. Cena pouhých 893 Kč na den je o 15% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 3 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Kypr. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kypr se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Kypr nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Kypr je 937 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Kypr pronajmout, je února. Cena pouhých 1 176 Kč na den je o 25% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 16 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Kypr. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Kypr se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Kypr nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

392 Kč/den

18 červenec–25 červenec
Peugeot 208
Mitsubishi Mirage
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři
5dvéřové vozy

478 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Mitsubishi Mirage
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

483 Kč/den

19 červenec–26 červenec
Skoda Citigo

Rejstřík autopůjčoven Kypr

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Kypr

CarWiz

38 autopůjčoven

Autounion Car Rental

19 autopůjčoven

GREEN MOTION

16 autopůjčoven

keddy by Europcar

15 autopůjčoven

Sunnycars

15 autopůjčoven

AbbyCar Car Rentals

11 autopůjčoven

CTT Car Rentals

11 autopůjčoven

Europcar

11 autopůjčoven

Pronájem aut Kypr

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Kypr a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Kypr?

V destinaci Kypr se jezdí levé. Pokud destinace Kypr cestujete z jiné země, kde se jezdí na druhé straně silnice, může vám nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, zejména pokud si zde během svého pobytu plánujete pronajmout auto.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Kypr?

Na základě našich údajů z roku 2019 se destinace Kypr umístila na 31. místě s ohledem na kvalitu silnic. Tato země dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 5 ze 7, kde 7 je nejvyšší možné skóre. Berte prosím na vědomí, že na silniční podmínky během vašeho pobytu může mít také vliv počasí a práce na silnici.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Kypr?

Nejvyšší možný obsah alkoholu v krvi, který je v destinaci Kypr při řízení motorového vozidla stále legální, je 0,50 ‰. Nicméně některé regiony či města v destinaci Kypr mohou mít své vlastní limity, které se liší. Proto je důležité si před cestou zjistit všechny potřebné informace. V destinaci Kypr platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 17 let.

Kolik v destinaci Kypr stojí benzín?

The average price of gasoline in Kypr is 37,40 Kč za litr as of last week. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Egypt, kde se průměrná cena pohybuje okolo 6,55 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 75,72 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Kypr?

Ceny pro aut v destinaci Kypr byly naposledy aktualizovány včera.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Kyprvyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Kypr od měsíce července 2024 vybrat, je 462.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Kypr?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Kypr, liší. V mnoha zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Kypr?

Při pronájmu auta v destinaci Kypr musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Kypr použít stránky momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Kypr doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Kypr?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Kypr na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Kypr se zrušením rezervace zdarma?

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Kypr.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Kypr auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Kypr nabízejí.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Kypr, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Kypr.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Kypr s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Kypr s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Kypr

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
pá 19/7
poledne
pá 26/7
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Kypr