Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut v Řecku

Hledáte levný pronájem aut v Řecku? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
út 16/7
út 23/7

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Řecko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Řecko
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

270 Kč/den

13 září–20 září
Skoda Citigo
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

279 Kč/den

13 září–20 září
Opel Corsa
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

279 Kč/den

22 září–29 září
Skoda Citigo
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

295 Kč/den

22 září–29 září
Skoda Citigo
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

302 Kč/den

22 září–29 září
Skoda Fabia
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

335 Kč/den

13 září–20 září
Opel Astra
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

348 Kč/den

10 září–2 říjen
Opel Corsa
Opel Astra
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

350 Kč/den

22 září–29 září
Opel Astra
Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

358 Kč/den

10 září–2 říjen
Skoda Citigo

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Řecko

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Řecko

Která autopůjčovna je v destinaci Řecko nejlevnější?

Ok Mobility je cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Řecko a v některých regionech nabízí ceny již od 248 Kč na den. Pro srovnání, průměrná cena pronájmu aut v destinaci Řecko je 615 Kč na den.

Která autopůjčovna je v destinaci Řecko nejoblíbenější?

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Řecko, doporučujeme, abyste si je zarezervovali u autopůjčovny GREEN MOTION , jedné z nejoblíbenějších autopůjčoven v zemi. Minulý měsíc si autopůjčovnu GREEN MOTION pro své cesty vybralo 36 % našich uživatelů. Tato společnost má také hodnocení spokojenosti zákazníků 4,7 z 10, od 74 uživatelů.

Která autopůjčovna má v destinaci Řecko nejvíce poboček?

Autounion Car Rental má v destinaci Řecko 249 poboček. Má zde větší počet poboček než jakákoliv jiná autopůjčovna. Zvažte návštěvu města Athény, které je nejnavštěvovanější v destinaci Řecko. Autounion Car Rental zde má výrazné zastoupení, s více než 6 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Řecko nejoblíbenější?

Nejoblíbenějším typem vozu k pronájmu v destinaci Řecko je Mini. 44 % našich uživatelů si pro svou cestu do destinace Řecko vybere tento typ vozu. Pokud je pro vás Mini tou ideální volbou, můžete očekávat, že vás přijde přibližně na 667 Kč na den. Berte na vědomí, že cena se může odvíjet od města, které plánujete navštívit a autopůjčovny, kterou se rozhodnete využít.

Nabídky pronájmu aut Řecko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Řecko

Malý vůzaut

222 Kč - 1 153 Kč

Všechny typy aut

233 Kč - 1 679 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Řecko je 484 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Řecko pronajmout, je února. Cena pouhých 222 Kč na den je o 55% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 25 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Řecko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Řecko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Řecko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Řecko je 913 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Řecko pronajmout, je listopadu. Cena pouhých 211 Kč na den je o 77% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 30 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Řecko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Řecko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Řecko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Řecko je 600 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Řecko pronajmout, je února. Cena pouhých 160 Kč na den je o 74% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 7 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Řecko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Řecko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Řecko je 799 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Řecko pronajmout, je února. Cena pouhých 406 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 20 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Řecko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Řecko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Řecko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

270 Kč/den

13 září–20 září
Skoda Citigo
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

279 Kč/den

13 září–20 září
Opel Corsa

Rejstřík autopůjčoven Řecko

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Řecko

Autounion Car Rental

249 autopůjčoven

SURPRICE CAR RENTAL

201 autopůjčoven

DISCOUNT.QUEBEC

159 autopůjčoven

keddy by Europcar

152 autopůjčoven

Avance Rent a Car

124 autopůjčoven

Europcar

124 autopůjčoven

Sunnycars

119 autopůjčoven

AbbyCar Car Rentals

87 autopůjčoven

Pronájem aut Řecko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Řecko a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Řecko?

Podle zákona jste v destinaci Řecko povinni jezdit vpravo. Pokud se těmito zákony nebudete řídit, riskujete sankce, dopravní nehody, nebo oboje.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Řecko?

Destinace Řecko se v roce 2019 umístila na 56. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Řecko získala skóre kvality silnic 4,3, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Řecko mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Řecko?

V destinaci Řecko je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Je však důležité zkontrolovat místní zákony platné v daném regionu či zemi, protože se v nich tento limit někdy může lišit. Povolený objem alkoholu v krvi v destinaci Řecko také závisí na věku, zkušenostech s řízením a na tom, zda řídíte komerční vozidlo. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Řecko je 18 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Kolik v destinaci Řecko stojí benzín?

Minulý týden přišel benzín v destinaci Řecko na 47,39 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Řecko pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Egypt, kde se průměrná cena pohybuje okolo 6,51 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 75,26 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Řecko?

Ceny pro aut v destinaci Řecko jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Řeckovyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Řecko od měsíce července 2024 vybrat, je 4 111.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Řecko?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Řecko, liší. V mnoha zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Řecko?

Při pronájmu auta v destinaci Řecko musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Řecko použít stránky momondo?

Při vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Řecko dává smysl použít stránky momondo, jsou totiž rychlé a zdarma. Najdeme veškeré ceny a podmínky pronájmu aut, vám stačí jednoduše vybrat, která varianta je pro vaši cestu ta nejlepší.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Řecko?

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Řecko prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Řecko se zrušením rezervace zdarma?

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Řecko a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Řecko auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Řecko nabízejí.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Řecko, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Řecko.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Řecko s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Řecko s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Řecko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
út 16/7
poledne
út 23/7
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Řecko