Pronájmy aut v Rumunsku

Hledáte levný pronájem aut v Rumunsku? Vyhledávejte právě zde!

Bukurešť, Rumunsko
7 říjen — 14 říjen
Stejné místo odevzdání
Bukurešť, Rumunsko
pá 7/10
poledne
pá 14/10
poledne
Věk řidiče

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Rumunsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Rumunsko

Pronájem aut Rumunsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Rumunsko a buďte připraveni na další cestu

Payless je cenově nejdostupnější autopůjčovna v destinaci Rumunsko a v některých regionech nabízí ceny již od 352 Kč na den. Pro srovnání, průměrná cena pronájmu aut v destinaci Rumunsko je 419 Kč na den.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Rumunsko, berte na vědomí, že Autonom zde má nejvíce autopůjčoven. Je pravděpodobné, že jednu z jejich 60 poboček po celé zemi najdete buď na svém příletovém letišti, nebo v centru města. Zvažte návštěvu města Bukurešť, které je nejnavštěvovanější v destinaci Rumunsko. Autonom zde má výrazné zastoupení, s více než 4 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Podle zákona jste v destinaci Rumunsko povinni jezdit vpravo. Pokud se těmito zákony nebudete řídit, riskujete sankce, dopravní nehody, nebo oboje.

Síť silniční dopravy v destinaci Rumunsko byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 2,8 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 121. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

V destinaci Rumunsko je legální objem alkoholu v krvi 0,00 ‰. Jakýkoliv vyšší objem je považován za jízdu pod vlivem alkoholu a může mít za následek peněžní pokutu, omezení řidičského oprávnění nebo jiné sankce. Berte na vědomí, že těm, kteří konzumují alkohol před jízdou a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu, hrozí přísnější sankce. V destinaci Rumunsko je minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

39 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Rumunsko vybere Mini, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Rumunsko liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás Mini v průměru přijde na 373 Kč na den.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Rumunsko 37,43 Kč za litr. Cena se může lišit v závislosti na navštíveném městě, ročním období a současné ekonomice dané země. Pro srovnání, Alžírsko se momentálně chlubí nejnižší cenou benzínu, 8,35 Kč za litr. Měli byste také zvážit návštěvu destinace Hong Kong, zde však narazíte na nejdražší benzín, za 75,11 Kč za litr.


Začněte plánovat cestu na Rumunsko


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Rumunsko doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Rumunsko na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Rumunsko.

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Rumunsko nabízejí.

Auta k pronájmu v destinaci Rumunsko můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Rumunsko s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.