Pronájmy aut ve Švédsku

Hledáte levný pronájem aut ve Švédsku? Vyhledávejte právě zde!

Stockholm, Švédsko
9 prosinec — 16 prosinec
Stejné místo odevzdání
Stockholm, Švédsko
pá 9/12
poledne
pá 16/12
poledne
Věk řidiče
0

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Švédsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Švédsko

Pronájem aut Švédsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Švédsko a buďte připraveni na další cestu

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Švédsko lze většinou najít se společností Alamo. Auta od společnosti Alamo lze zarezervovat už od 1 015 Kč/den, v závislosti na městě, které plánujete navštívit. Průměrná cena pronájmu aut v destinaci Švédsko je 1 015 Kč/den.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Švédsko, doporučujeme, abyste si je zarezervovali u autopůjčovny Alamo, jedné z nejoblíbenějších autopůjčoven v zemi. Minulý měsíc si autopůjčovnu Alamo pro své cesty vybralo 100 % našich uživatelů. Tato společnost má také hodnocení spokojenosti zákazníků 9,6 z 10, od 6 uživatelů.

Společnost Sunnycars má v destinaci Švédsko nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 256 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Nevíte, které město navštívit, ale víte, že si chcete pronajmou auto od společnosti Sunnycars? Stockholm je nejnavštěvovanějším městem v destinaci Švédsko a najdete zde 25 poboček společnosti Sunnycars.

Ať už si pronajmete nebo vlastníte auto v destinaci Švédsko, podle zákona jste povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že pokud se necítíte na to, řídit na této straně vozovky, můžete si vždy objednat taxi nebo se rozhodnout pro společnou jízdu s někým dalším.

Destinace Švédsko dosáhla s ohledem na kvalitu silnic skóre 5,4, na škále od 1 do 7, kde 1 je nejnižší hodnocení. Díky tomu je Švédsko na 23. místě ze 137 zemí, v souvislosti se silničními podmínkami. Kvalita silnic v destinaci Švédsko se může lišit s ohledem na to, kde v rámci destinace cestujete.

V destinaci Švédsko je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,20 ‰. Různé regiony a města v destinaci Švédsko mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Švédsko je 18 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Švédsko je nejoblíbenějším typem vozu Compact. V posledních 30 dnech si Compact vybralo přibližně 51 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 854 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Švédsko za benzín zaplatíte 42,82 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Alžírsko, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7,68 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 68,65 Kč za litr.


Začněte plánovat cestu na Švédsko


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Švédsko použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Švédsko prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Švédsko nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Švédsko na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Švédsko.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Švédsko nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.