Pronájmy aut v Dánsku

Hledáte levný pronájem aut v Dánsku? Vyhledávejte právě zde!

Kodaň, Dánsko
24 srpen — 31 srpen
Stejné místo odevzdání
Kodaň, Dánsko
st 24/8
poledne
st 31/8
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Dánsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Dánsko
Kia Cee'd SW
nebo podobný – Kombi Compact
Až 4 pasažéři

87 Kč/den

16 září–18 září
Kia Cee'd SW
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

87 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C4
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

68 Kč/den

16 září–18 září
Citroen C4

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Dánsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Dánsko

Pronájem aut Dánsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Dánsko a buďte připraveni na další cestu

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Dánsko, berte na vědomí, že Sunnycars zde má nejvíce autopůjčoven. Je pravděpodobné, že jednu z jejich 76 poboček po celé zemi najdete buď na svém příletovém letišti, nebo v centru města.

Podle zákona jste v destinaci Dánsko povinni jezdit vpravo. Pokud se těmito zákony nebudete řídit, riskujete sankce, dopravní nehody, nebo oboje.

Destinace Dánsko se v roce 2019 umístila na 16. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Dánsko získala skóre kvality silnic 5,6, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Dánsko mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

V destinaci Dánsko je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Jakýkoliv vyšší objem je považován za jízdu pod vlivem alkoholu a může mít za následek peněžní pokutu, omezení řidičského oprávnění nebo jiné sankce. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Dánsko je 18 let a v této destinaci platí přísné zákony zakazující řidičům, kteří této věkové hranice nedosáhli, konzumovat alkohol před jízdou.

Cestovatelé v destinaci Dánsko si rádi pronajímají Compact. Při výběrů mohou zohledňovat počasí v době pobytu, aktivity, které si naplánovali, nebo rozpočet. Za posledních 30 dnů si pro svou cestu do destinace Dánsko Compact pronajalo 29 % našich uživatelů a zaplatili v průměru 731 Kč na den.

Minulý týden přišel benzín v destinaci Dánsko na 51,15 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Dánsko pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Alžírsko, kde je cena benzínu 7,73 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 71,90 Kč za litr.


Začněte plánovat cestu na Dánsko


Proč používat momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Dánsko a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Dánsko prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, výsledky můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Dánsko nabízejícím zrušení rezervace zdarma.

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Dánsko na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Auta k pronájmu v destinaci Dánsko můžete na stránkách momondo konkrétně filtrovat podle možnosti důkladnější dezinfekce.

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Dánsko můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.