Najděte levné lety do Irska od 756 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
so 2/12
so 9/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Irska

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Irska

Nejlepší cena jednosměrné letenky

756 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 446 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 35min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Irsko za posledních 72 hodin je 756 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dublin).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Irsko za posledních 72 hodin je 1 446 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dublin).
Nejrychlejší let Česká republika–Irsko trvá 2hod 35min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Dublin).
Do destinace Irsko nabízí lety 7 leteckých společností, včetně Lufthansa, Air France a Aer Lingus.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Irsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Irsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Irsko je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Irsko za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Ryanair, Aer Lingus, a SWISS, nabízející ceny 1 304 Kč, 2 529 Kč a 2 661 Kč.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Irsko?

Pro uživatele momondo je v zemi Irsko nejoblíbenějším městem Dublin. Toto město naši uživatelé navštíví o 90 % častěji než jiná města, kterými se Irsko chlubí. Mezi další města, která naši uživatelé velmi často navštěvují, patří Cork a Shannon.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Irsko?

Délka letu na trase Česká republika–Irsko zabere v průměru 2hod 35min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Dublin (nejoblíbenější letiště v destinaci Irsko) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Letiště Dublin, potom je délka letu přibližně 23hod 15min.

Které letecké společnosti létají do destinace Irsko?

Do destinace Irsko pravidelně létá několik leteckých společností (5), ale mezi uživateli našich stránek jsou nejoblíbenější Ryanair, Aer Lingus a Lufthansa. V posledním roce 53 %, kdo vyhledávali lety do destinace Irsko, zvolilo cestu se společností Ryanair. Díky tomu je mezi uživateli stránek momondo tou nejoblíbenější volbou.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Irsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Irsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Irsko – Česká republika nejlevnější
Dublin
Dublin

Užitečné informace týkající se letů do destinace Irsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Irsko

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Irsko?

Kolik stojí letenka do destinace Irsko?

Lety do destinace Irsko lze najít už od 1 040 Kč za letenku. Nicméně uživatelé našich stránek často nacházejí letenky do destinace Irsko za průměrnou cenu okolo 3 529 Kč. Hledáte-li výhodnou nabídku letu do destinace Irsko, potom byste měli zvážit cenu 2 504 Kč a méně.

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Irsko nejvýhodnější?

Pokud jsou vaše cestovní plány flexibilní a chcete na letence do destinace Irsko ušetřit, úterý je nejlepším dnem odletu. úterý a sobotu představují v rámci týdne tu nejlepší volbu. neděli bývá z hlediska odletů do destinace Irsko tím nejdražším dnem v týdnu.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Irsko?

Ceny pro letů do destinace Irsko jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Irskomísta vyhledává?

Pro letů do destinace Irsko si lze od měsíce listopadu 2023 vybrat z 5 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Irsko?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Irsko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Irsko?

Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Irsko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Irsko. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Irsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Irsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Irsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Irsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaDublin2hod 35min1 446 Kč
PrahaMilltown (Kerry)5hod 15min5 785 Kč
BrnoDublin23hod 15min6 141 Kč
PrahaCork4hod 20min6 653 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Irsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Irsko?

    Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky do destinace Irsko.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Irsko?

    S naší Cenovou předpovědí se dozvíte, jak brzy si let předem zarezervovat. Díky nám se zjistíte, kdy je idální rezervaci provést, abyste na cestě ušetřili, a to s podrobností na den v týdnu a denní dobu. Cenový kalendář vám poskytne stručný přehled, kdy je nejlepší cestu zarezervovat za nižší sazby. Nastavíte-li Cenová upozornění, můžete sledovat změny cen a zaměřit se na ideální dobu rezervace. Vyhledejte destinaci vaší cesty podle rozpočtu pomocí funkce Explore. Ať už hledáte inspiraci pro další cestovní dobrodružství nebo tipy jak ušetřit, náš blog Discover je skvělé místo, kde začít.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Irsko využít stránky momondo?

Vyhledávání letů do destinace Irsko je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Irsko.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Irsko s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Irsko podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Irsko?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Irsko vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu do destinace Irsko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Irsko, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Irsko a upozornit vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Irsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.