Najděte levné lety do Maroka od 1 094 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
čt 30/11
čt 7/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Maroka

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Maroka

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 094 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 166 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 25min

Dopravce:

10 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Maroko za posledních 72 hodin je 1 094 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Agadir Letiště Agadir – Al Massira).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Maroko za posledních 72 hodin je 2 166 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Agadir Letiště Agadir – Al Massira).
Nejrychlejší let Česká republika–Maroko trvá 4hod 25min (Praha Letiště Václav Havel–Agadir Letiště Agadir – Al Massira).
Do destinace Maroko nabízí lety 10 leteckých společností, včetně SWISS, Iberia a Austrian Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Maroko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Maroko a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Maroko?

Některá z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě jsou v destinaci Maroko. Nejoblíbenějším městem cestovatelů v destinaci Maroko je Marrákeš. Toto město si uživatelé stránek momondo vybírají jako místo příletu o 47 % častěji, než jiná města. Další oblíbená města v destinaci Maroko jsou Agadir a Casablanca.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Maroko?

Délka letu Maroko–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Marrákeš Letiště Menara (nejoblíbenější letiště v destinaci Maroko), potom let zabere v průměru 7hod 15min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Marrákeš Letiště Menara, potom je průměrná délka letu .

Které letecké společnosti létají do destinace Maroko?

Lety do destinace Maroko nabízí celkem 6 společnosti/společností a Ryanair je tou nejoblíbenější. Odhaduje se, že 39 % těch, kdo letí do destinace Maroko, si ke své cestě vybere společnost Ryanair. Pokud se vám nedaří letenky od společnosti Ryanair najít, dalšími oblíbenými leteckými společnostmi jsou Air France a Lufthansa.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Maroko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Maroko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Maroko – Česká republika nejlevnější
Marrákeš
Marrákeš

Užitečné informace týkající se letů do destinace Maroko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Maroko

Který let do destinace Maroko je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Maroko za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Ryanair, Eurowings, a Lufthansa, nabízející ceny 1 784 Kč, 2 137 Kč a 3 067 Kč.

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Maroko?

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Maroko nejvýhodnější?

Nejlepším dnem, kdy letět do destinace Maroko je sobotu, a poté následuje úterý. sobotu a úterý jsou dny, kdy bývají ceny letenek do destinace Maroko nejnižší. Pokud jsou dny vaší cesty flexibilní, neděli je dnem, kterému se vyhnout. Jedná se totiž nejdražší den, kdy do destinace Maroko letět.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Maroko?

Ceny pro letů do destinace Maroko jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Marokomísta vyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro letů do destinace Maroko vybírat z 7 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Maroko?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Maroko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Maroko?

Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Maroko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Maroko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Maroko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Maroko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Maroko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaMarrákeš7hod 15min2 143 Kč
PrahaAgadir4hod 25min2 523 Kč
PrahaFès19hod 15min5 760 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Maroko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Maroko?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Maroko. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Maroko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    momondo vám zobrazí nabídky od více než 700 poskytovatelů zároveň. Společnost momondo je aktivní na více než 30 mezinárodních trzích a máme proto přístup k široké škále možností, od leteckch společností po online cestovní agentury.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Maroko využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Maroko s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety do destinace Maroko lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Maroko?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Maroko, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu do destinace Maroko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Maroko hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Maroko a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Maroko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.