Najděte levné lety do Keni

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
st 22/3
st 29/3

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Keni

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Keni

Nejlepší cena zpáteční letenky

13 565 Kč

Nejkratší doba letu

13hod 00min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Keňa za posledních 72 hodin je 13 565 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Nairobi Jomo Kenyatta Mezinárodní letiště).
Nejrychlejší let Česká republika–Keňa trvá 13hod 00min (Praha Letiště Václav Havel–Nairobi Jomo Kenyatta Mezinárodní letiště).
Do destinace Keňa nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně SWISS, Qatar Airways a Kenya Airways.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Keňa

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Keňa a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Keňa je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Keňa za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Egypt Air, Kenya Airways, a Turkish Airlines, nabízející ceny 11 002 Kč, 11 355 Kč a 11 666 Kč.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Keňa?

Keňa je země plná zajímavých měst, která můžete navštívit, chcete-li zemi procestovat. Většina našich uživatelů (269 %) navštíví Nairobi častěji, než ostatní města v této zemi, ale Keňa se chlubí také dalšími oblíbenými městy, jako Mombasa a Malindi.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Keňa?

Délka letu Keňa–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Nairobi Jomo Kenyatta Mezinárodní letiště (nejoblíbenější letiště v destinaci Keňa), potom let zabere v průměru 10hod 05min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Nairobi Jomo Kenyatta Mezinárodní letiště, potom je průměrná délka letu .

Které letecké společnosti létají do destinace Keňa?

Lety do destinace Keňa nabízí 5 letecké společnosti/společností. Nejste si jisti, kterou si vybrat, zvažte Turkish Airlines, Kenya Airways nebo Lufthansa, jež jsou mezi uživateli našich stránek nejoblíbenější. Nejoblíbenější společností je společnost Turkish Airlines, kterou si k letu vybralo 31 % uživatelů stránek momondo.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Keňa

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Keňa – Česká republika nejlevnější
Nairobi
Nairobi

Užitečné informace týkající se letů do destinace Keňa

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Keňa

Nejlevnější letenka do destinace Keňa nedávno nalezená na stránkách momondo přišla na 12 497 Kč. Pokud se vám nedaří najít takto levný let, berte na vědomí, že jakoukoliv cenu letu do destinace Keňa za méně než 30 774 Kč lze považovat za výhodnou. Průměrná cena letu do destinace Keňa je 33 160 Kč, zatímco 90 876 Kč je cena nejvyšší.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Keňa

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Keňa z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Keňa

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Keňa

Nejlevnější letové trasy do destinace Keňa

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Keňa, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaNairobi10hod 05min14 991 Kč
PrahaMombasa13hod 55min20 245 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Keňa

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Keňa?

    Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Keňa?

    Používáte-li funkce, jako je náš Cenový kalendář, dozvíte se nejlepší datum pro váš zpáteční let. Funkce Cenová předpověď využívá umělé inteligence k tomu, aby předpověděla, zda je nejlepší nákup provést nebo s rezervací počkat, až budou ceny příznivější. Funkce Explore vám zobrazí veškeré možnosti letů z příslušného města či letiště, abyste si mohli vytvořit na míru šité cestovní dobrodružství. Náš blog Discover poskytuje cenné postřehy o tom, jak při rezervaci svého cesotvního zážitku můžete ušetřit. Na základě vyhledávání můžete pomocí posuvného tlačítka aktivovat Cenová upozornění, sledovat ceny žádaného letu a provést rezervaci ve správnou chvíli.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Oblíbené trasy do destinace Keňa

Porovnejte lety z a na nejbližší letiště a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Nairobi
Nejkratší doba letu10hod 05min
Nejlevnější cena14 991 Kč
Lety Praha - Mombasa
Nejkratší doba letu13hod 55min
Nejlevnější cena20 245 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Keňa


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, Všechny lety do destinace Keňa lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Keňa, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Keňa. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.