Vyhledávejte a najděte levné lety do Peru

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 6/2
po 13/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Peru

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Peru

Nejlepší cena jednosměrné letenky

9 041 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

20 101 Kč

Nejkratší doba letu

16hod 10min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Peru za posledních 72 hodin je 9 041 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Lima Jorge Chavez Letiště).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Peru za posledních 72 hodin je 20 101 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Lima Jorge Chavez Letiště).
Nejrychlejší let Česká republika–Peru trvá 16hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Lima Jorge Chavez Letiště).
Do destinace Peru nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Air Canada, Air France a Delta.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Peru

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Peru a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Peru je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Peru za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Aeromexico, Iberia, a Air France, nabízející ceny 9 016 Kč, 11 011 Kč a 15 215 Kč.
Zobrazit ceny od:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Peru?

Pro uživatele momondo je v zemi Peru nejoblíbenějším městem Lima. Toto město naši uživatelé navštíví o 1 029 % častěji než jiná města, kterými se Peru chlubí. Mezi další města, která naši uživatelé velmi často navštěvují, patří Cuzco a Arequipa.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Peru?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Peru (Lima Jorge Chavez Letiště), můžete očekávat délku letu v průměru 16hod 20min v prvním případě a v druhém případě.

Které letecké společnosti létají do destinace Peru?

Lety do destinace Peru nabízí 4 letecké společnosti/společností. Nejste si jisti, kterou si vybrat, zvažte KLM, Air France nebo Delta, jež jsou mezi uživateli našich stránek nejoblíbenější. Nejoblíbenější společností je společnost KLM, kterou si k letu vybralo 50 % uživatelů stránek momondo.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Peru? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Peru

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Peru – Česká republika nejlevnější
Lima
Lima

Užitečné informace týkající se letů do destinace Peru

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Peru

Nejlevnější letenka do destinace Peru nedávno nalezená na stránkách momondo přišla na 21 685 Kč. Pokud se vám nedaří najít takto levný let, berte na vědomí, že jakoukoliv cenu letu do destinace Peru za méně než 50 110 Kč lze považovat za výhodnou. Průměrná cena letu do destinace Peru je 50 322 Kč, zatímco 126 919 Kč je cena nejvyšší.

Na základě dat o cenách letů je pondělí nejlepším dnem v týdnu, kdy letět do destinace Peru. neděli je další dostupnou variantou. Chcete-li na letence do destinace Peru ušetřit, pátek je den, kterému se vyhnout. V tento den totiž bývají ceny letenek nejvyšší.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Peru

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Peru z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Peru

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Peru

Nejlevnější letové trasy do destinace Peru

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Peru, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaLima16hod 20min23 327 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Peru

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Peru?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Peru. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Peru?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Oblíbené trasy do destinace Peru

Porovnejte lety z a na nejbližší letiště a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Lima
Nejkratší doba letu16hod 20min
Nejlevnější cena23 327 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Peru


Oblíbené letecké destinace na kontinentu Jižní Amerika

Pokud nemáte zájem o lety do destinace Peru, zvažte další oblíbená místa na kontinentu Jižní Amerika.

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Peru je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Peru rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Peru lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Peru díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Peru. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.