Najděte levné lety do Cancún

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 28/9
st 5/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Cancún

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Cancún

Nejlepší cena jednosměrné letenky

9 171 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

12 254 Kč

Nejkratší doba letu

14hod 55min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Cancún za posledních 72 hodin je 9 171 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Cancún).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Cancún za posledních 72 hodin je 12 254 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Cancún).
Nejrychlejší let Česká republika–Cancún trvá 14hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Cancún).
Do destinace Cancún nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně British Airways, Air Canada a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Cancún

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Cancún a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Cancún nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Cancún je leden. Ceny letenek, které se pohybují okolo 18 994 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste do destinace Cancún schopni cestovat v měsíci leden, pak lety v měsíci září jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 19 721 Kč.

Který let do destinace Cancún je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Cancún - Mexico City za 3 793 Kč. Je o 94 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Cancún. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Cancún z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Který den je pro let do destinace Cancún nejlevnější?

Podle našich dat je středa nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Cancún. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (středa), stála 19 492 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Nejdražším dnem pro lety do destinace Cancún je sobota, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 22 894 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Cancún nejlevnější?

V poledne je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Cancún. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 19 594 Kč. Letíte-li do destinace Cancún v poledne, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Lety odpoledne bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 22 051 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Cancún?

Délka letu na trase Česká republika–Cancún zabere v průměru 15hod 35min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Cancún (nejoblíbenější letiště v destinaci Cancún) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Mezinárodní letiště Cancún, potom je délka letu přibližně .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Cancún?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Cancún je 60 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 22 057 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Cancún

Najděte nejlevnější lety na letiště Cancún z města či letiště blízko vás
Praha
Cancún

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Cancún

Praha (PRG) – Cancún (CUN)

Lety Praha - Cancún jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Cancún. Průměrná cena je 22 057 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CANCÚNledenO 14 % levnějšíLet Praha - Cancún stojí v měsíci leden v průměru jen 18 994 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CANCÚNčervenecO 25% dražšíCena letů Praha - Cancún je v měsíci červenec přibližně 27 614 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CANCÚNúnorO 614 % uživatelů navštívilo městoV měsíci únor vyhledává lety Praha - Cancún více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Cancún

Jako další možné letiště pro let do destinace Cancún lze také zvážit letiště Letiště Cozumel.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Cancún většinou bývá Letiště Cozumel, kde se ceny pohybují okolo 67 712 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Cancún na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Cancún, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Cancún

Explore alternative premium cabin options for your flight to Cancún

Které letecké společnosti létají do destinace Cancún?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Cancún

Které letecké společnosti létají do destinace Cancún?

Na základě našich dat jsou Air France, British Airways, KLM a Lufthansa nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Cancún. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Turkish Airlines do destinace Cancún

Turkish Airlines nabízí přibližně 6 letů do destinace Cancún týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Letiště Istanbul a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Turkish Airlines přijde na 21 354 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Cancún). Uživatelé společnosti Turkish Airlines udělili hodnocení 8,0/10 v rámci více než 146 recenzí na stránkách momondo.

Lety Delta do destinace Cancún

Lety Delta lze najít už od 16 423 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Letiště Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Delta do destinace Cancún v běžném týdnu provozuje více než 25 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Delta do destinace Cancún je z letiště Atlanta Hartsfield Jackson Mezinárodní letiště. Uživatelé stránek momondo Delta ohodnotili 7,9/10, na základě 410 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Cancún

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Cancún za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Cancún
Nejkratší doba letu15hod 35min
Nejlevnější cena12 254 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Cancún


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Cancún je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Cancún.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Cancún lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Cancún vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Cancún, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Cancún a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.