Najděte levné lety do Rijeka

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
so 13/8
so 20/8

Nejlevnější letenky na letiště Rijeka

Najděte nejlevnější lety na letiště Rijeka z města či letiště blízko vás
Praha
Záhřeb

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Rijeka

Praha (PRG) – Záhřeb (ZAG)

Lety Praha - Rijeka jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Záhřeb Franjo Tuđman. Průměrná cena je 6 004 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Rijeka?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Rijeka za 413 Kč/osobu, což je o 92 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Rijeka. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Rijeka z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Rijeka není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Rijeka, zvažte možnost letu na letiště Letiště Pula (63 km od centra města Rijeka), Letiště Záhřeb Franjo Tuđman (134 km od centra města Rijeka) nebo Letiště Zadar (153 km od centra města Rijeka).

Letiště Letiště Rijeka nabízí průměrnou cenu 4 816 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Rijeka. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Začněte plánovat cestu do destinace Rijeka


Lety do ostatních měst Chorvatsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Rijeka? Podívejte se na letenky do dalších měst Chorvatsko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Rijeka. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Rijeka podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Rijeka díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Rijeka. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Další cestovní třídy letů do destinace Rijeka

Explore alternative premium cabin options for your flight to Rijeka

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.