Najděte levné lety do Rijeka

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Rijeka

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Rijeka a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Rijeka je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Rijeka za 1 199 Kč/osobu, což je o 72 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Rijeka. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Rijeka z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Rijeka?

Délka letu Česká republika–Rijeka se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Záhřeb Franjo Tuđman (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 4hod 25min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Rijeka je let Brno Letiště Tuřany–Záhřeb Franjo Tuđman, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Rijeka

Najděte nejlevnější lety na letiště Rijeka z města či letiště blízko vás
Praha
Záhřeb

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Rijeka

Praha (PRG) – Záhřeb (ZAG)

Lety Praha - Rijeka jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Záhřeb Franjo Tuđman. Průměrná cena je 5 297 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Rijeka

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Rijeka není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Rijeka, zvažte možnost letu na letiště Letiště Pula (63 km od centra města Rijeka), Letiště Záhřeb Franjo Tuđman (134 km od centra města Rijeka) nebo Letiště Zadar (153 km od centra města Rijeka).

Letiště Letiště Pula nabízí průměrnou cenu 3 767 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Rijeka. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Rijeka

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Rijeka

Které letecké společnosti létají do destinace Rijeka?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Rijeka

Které letecké společnosti létají do destinace Rijeka?

Pro let na trase Česká republika–Rijeka si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Ryanair, Austrian Airlines, Lufthansa a LOT. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Rijeka


Lety do ostatních měst Chorvatsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Rijeka? Podívejte se na letenky do dalších měst Chorvatsko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Rijeka. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Rijeka podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Rijeka díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Rijeka. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.