Najděte levné letenky Skiathos

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 7/12
út 14/12

Nejlevnější letenky na letiště Skiathos

Najděte nejlevnější lety na letiště Skiathos z města či letiště blízko vás
Praha
Soluň

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Skiathos

Praha (PRG) – Soluň (SKG)

Lety Praha - Skiathos jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Soluň Thessaloniki Makedonia. Průměrná cena je 3 888 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Skiathos?

 • Který let do destinace Skiathos je naprosto nejlevnější?

  Nejlepší cena letenky do destinace Skiathos byla 1 192 Kč/osobu, z města Vídeň, což je o 72 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Skiathos. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Skiathos z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

 • Nachází se v blízkosti destinace Skiathos nějaké další letiště?

  Cestující, kteří plánují letět do destinace Skiathos mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Vólos Nea Anchialos (60 km od centra města Skiathos), letišti Letiště Skiros (89 km od centra města Skiathos), letišti Letiště Atény (142 km od centra města Skiathos) nebo letišti Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia (157 km od centra města Skiathos), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

 • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Skiathos?

  Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Skiathos letiště Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia, kde se průměrná cena pohybuje okolo 2 962 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Skiathos?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Skiathos
 • Které letecké společnosti létají do destinace Skiathos?

  Na základě našich dat je Aegean Airlines nejoblíbenější letecká společnost nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Skiathos. S touto společností a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Skiathos .


Začněte plánovat cestu do destinace Skiathos