Najděte levné letenky Skiathos

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Nejlevnější letenky na letiště Skiathos

Najděte nejlevnější lety na letiště Skiathos z města či letiště blízko vás
Praha
Soluň

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Skiathos

Praha (PRG) – Soluň (SKG)

Lety Praha - Skiathos jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Soluň Thessaloniki Makedonia. Průměrná cena je 3 984 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Skiathos?

Nejlepší cena letenky do destinace Skiathos byla 763 Kč/osobu, z města Bratislava, což je o 84 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Skiathos. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Skiathos z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Skiathos mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Vólos Nea Anchialos (60 km od centra města Skiathos), letišti Letiště Skiros (89 km od centra města Skiathos), letišti Letiště Atény (142 km od centra města Skiathos) nebo letišti Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia (157 km od centra města Skiathos), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Skiathos letiště Letiště Skiathos, kde se průměrná cena pohybuje okolo 3 592 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.Začněte plánovat cestu do destinace Skiathos


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Skiathos. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Skiathos.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Skiathos. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Skiathos a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.