Najděte levné lety do Skiathos

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Skiathos

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Skiathos a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Skiathos je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Skiathos byla 616 Kč/osobu, z města Budapešť, což je o 85 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Skiathos. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Skiathos z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Skiathos?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Skiathos (Athény Letiště Atény), můžete očekávat délku letu v průměru 2hod 30min v prvním případě a v druhém případě.

Nejlevnější letenky na letiště Skiathos

Najděte nejlevnější lety na letiště Skiathos z města či letiště blízko vás
Praha
Soluň

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Skiathos

Praha (PRG) – Soluň (SKG)

Lety Praha - Skiathos jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Soluň Thessaloniki Makedonia. Průměrná cena je 5 282 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Skiathos

Cestující, kteří plánují letět do destinace Skiathos mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Vólos Nea Anchialos (60 km od centra města Skiathos), letišti Letiště Skiros (89 km od centra města Skiathos), letišti Athény Letiště Atény (142 km od centra města Skiathos) nebo letišti Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia (157 km od centra města Skiathos), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Skiathos letiště Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia, kde se průměrná cena pohybuje okolo 3 265 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Skiathos

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Skiathos

Které letecké společnosti létají do destinace Skiathos?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Skiathos

Které letecké společnosti létají do destinace Skiathos?

Na základě našich dat jsou Aegean Airlines, Eurowings, Austrian Airlines a Smartwings nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Skiathos. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Skiathos .


Začněte plánovat cestu do destinace Skiathos


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Skiathos. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Skiathos.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Skiathos. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Skiathos a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.