Najděte levné letenky Iraklio

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 5/7
út 12/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Iraklio

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Iraklio

Nejlepší cena jednosměrné letenky

684 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 863 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 50min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Iraklio za posledních 72 hodin je 684 Kč (Praha Václav Havel–Iraklio N. Kazantzakis Apt).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Iraklio za posledních 72 hodin je 1 863 Kč (Praha Václav Havel–Iraklio N. Kazantzakis Apt).
Nejrychlejší let Česká republika–Iraklio trvá 2hod 50min (Praha Václav Havel–Iraklio N. Kazantzakis Apt).
Do destinace Iraklio nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Eurowings, Ryanair a Wizz Air.

Nejlevnější letenky na letiště Iraklio

Najděte nejlevnější lety na letiště Iraklio z města či letiště blízko vás
Praha
Iraklio

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Iraklio

Praha (PRG) – Iraklio (HER)

Lety Praha - Iraklio jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Iraklio N. Kazantzakis Apt. Průměrná cena je 6 685 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IRAKLIOprosinecO 36 % levnějšíLet Praha - Iraklio stojí v měsíci prosinec v průměru jen 4 244 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IRAKLIOdubenO 38% dražšíCena letů Praha - Iraklio je v měsíci duben přibližně 9 195 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IRAKLIOčervenecO 351 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Iraklio více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Iraklio?

578 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Iraklio v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Athény, který je o 86 % levnější, než většina letů do destinace Iraklio. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Iraklio z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

prosinec bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Iraklio. Většina letenek se pohybuje okolo 4 244 Kč. Pokud nejste do destinace Iraklio schopni cestovat v měsíci prosinec, potom druhou nejlepší možností je leden. Ceny letů Česká republika – Iraklio se v měsíci leden pohybují okolo 4 786 Kč.

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Iraklio, pokud si let zarezervujete 25 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Iraklio přibližně za 6 685 Kč, pokud vyhledáváte 25 dny/dnů předem. Neváhejte zkontrolovat ceny nyní, protože uživatelé momondo nedávno našli letenky za pouhých 1 863 Kč.

Podle našich dat je čtvrtek nejméně drahým dnem pro let do destinace Iraklio. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 6 507 Kč. Nejdražším dnem pro lety do destinace Iraklio je úterý, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 7 379 Kč.

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Iraklio odpoledne. Lety Česká republika – Iraklio v této denní době mohou stát pouhých 5 439 Kč. Lety večer bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 7 113 Kč.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Iraklio mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Sitia (88 km od centra města Iraklio), letišti Letiště Chania Souda (93 km od centra města Iraklio), letišti Letiště Fira Santorini (122 km od centra města Iraklio) nebo letišti Letiště Fri Kasos Island (160 km od centra města Iraklio), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Iraklio letiště Letiště Fira Santorini, kde se průměrná cena pohybuje okolo 3 613 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Iraklio na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Iraklio, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Iraklio?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Iraklio

Které letecké společnosti létají do destinace Iraklio?

Pro let na trase Česká republika–Iraklio si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Smartwings, Czech Airlines, Eurowings nebo Aegean Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Smartwings do destinace Iraklio

Smartwings nabízí přibližně 5 letů do destinace Iraklio týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Brno Tuřany a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Smartwings přijde na 5 325 Kč (Brno Tuřany–Iraklio). Uživatelé společnosti Smartwings udělili hodnocení 9,1/10 v rámci více než 2 recenzí na stránkách momondo.

Lety Aegean Airlines do destinace Iraklio

Aegean Airlines (8,4/10, 59 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Iraklio také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Václav Havel začínají už od 3 677 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Iraklio nabízí v průměru 38 Aegean Airlines letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Oblíbené trasy do destinace Iraklio

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Iraklio za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Iraklio
Nejkratší doba letu2hod 50min
Nejlevnější cena1 863 Kč
Lety Brno - Iraklio
Nejkratší doba letu2hod 30min
Nejlevnější cena6 413 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Iraklio


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Iraklio. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Iraklio podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Iraklio mohli učinit informované rozhodnutí.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Iraklio. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.