Najděte levné lety na letiště N. Kazantzakis Apt

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 11/12
ne 18/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště N. Kazantzakis Apt

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště N. Kazantzakis Apt

Nejlepší cena jednosměrné letenky

2 541 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

4 850 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 50min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Iraklio za posledních 72 hodin je 2 541 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Iraklio za posledních 72 hodin je 4 850 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt).
Nejrychlejší let Česká republika–Iraklio trvá 2hod 50min (Praha Letiště Václav Havel–Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt).
Do destinace Iraklio nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Czech Airlines, Aegean Airlines a Brussels Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Iraklio

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Iraklio a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Iraklio nejlevnější?

prosinec bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Iraklio. Většina letenek se pohybuje okolo 4 158 Kč. Pokud nejste do destinace Iraklio schopni cestovat v měsíci prosinec, potom druhou nejlepší možností je leden. Ceny letů Česká republika – Iraklio se v měsíci leden pohybují okolo 4 689 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Iraklio nejlevnější?

Podle našich dat je neděle nejméně drahým dnem pro let do destinace Iraklio. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 6 032 Kč. Nejdražším dnem pro lety do destinace Iraklio je pátek, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 7 471 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Iraklio nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Iraklio odpoledne. Lety Česká republika – Iraklio v této denní době mohou stát pouhých 4 599 Kč. Lety večer bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 6 805 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Iraklio?

Průměrná délka letu Česká republika–Iraklio závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt je v průměru 2hod 50min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt zabere v průměru 24hod 55min. V destinaci Iraklio je nejoblíbenějším letištěm Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Iraklio?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Iraklio, pokud si let zarezervujete 29 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Iraklio přibližně za 7 054 Kč, pokud vyhledáváte 29 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Iraklio

Najděte nejlevnější lety na letiště Iraklio z města či letiště blízko vás
Praha
Iraklio

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Iraklio

Praha (PRG) – Iraklio (HER)

Lety Praha - Iraklio jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt. Průměrná cena je 7 054 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IRAKLIOprosinecO 41 % levnějšíLet Praha - Iraklio stojí v měsíci prosinec v průměru jen 4 158 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IRAKLIOlistopadO 73% dražšíCena letů Praha - Iraklio je v měsíci listopad přibližně 12 218 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - IRAKLIOčervenecO 517 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Iraklio více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Iraklio na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Iraklio, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Iraklio

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Iraklio

Které letecké společnosti létají do destinace Iraklio?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Iraklio

Které letecké společnosti létají do destinace Iraklio?

Pro let na trase Česká republika–Iraklio si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Smartwings, Czech Airlines, Eurowings nebo Aegean Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Aegean Airlines do destinace Iraklio

Aegean Airlines nabízí přibližně 42 letů do destinace Iraklio týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Athény Letiště Atény a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Aegean Airlines přijde na 3 719 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Iraklio). Uživatelé společnosti Aegean Airlines udělili hodnocení 8,5/10 v rámci více než 70 recenzí na stránkách momondo.


Oblíbené trasy do destinace Iraklio

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Iraklio za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Iraklio
Nejkratší doba letu2hod 50min
Nejlevnější cena3 811 Kč
Lety Brno - Iraklio
Nejkratší doba letu24hod 55min
Nejlevnější cena23 721 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Iraklio


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Iraklio. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Iraklio podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Iraklio mohli učinit informované rozhodnutí.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Iraklio. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.