Najděte levné lety do Chania

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Chania

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Chania

Nejlepší cena jednosměrné letenky

4 654 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

5 236 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 15min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Chania za posledních 72 hodin je 4 654 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Chania Souda).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Chania za posledních 72 hodin je 5 236 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Chania Souda).
Nejrychlejší let Česká republika–Chania trvá 18hod 15min (Praha Letiště Václav Havel–Chania Souda).
Do destinace Chania nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Aegean Airlines a Emirates.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Chania

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Chania a naplánujte si cestu co nejlépe

Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Chania?

Délka letu Chania–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Chania Souda (nejoblíbenější letiště v destinaci Chania), potom let zabere v průměru 9hod 05min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Chania Souda, potom je průměrná délka letu .


Nejlevnější letenky na letiště Chania

Najděte nejlevnější lety na letiště Chania z města či letiště blízko vás
Praha
Iraklio

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Chania

Praha (PRG) – Iraklio (HER)

Lety Praha - Chania jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt. Průměrná cena je 6 713 Kč


Nabídky letenek do destinace Chania na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Chania, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Chania

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Chania

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Chania

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak momondo najde ceny letenek?

    momondo vám zobrazí nabídky od více než 700 poskytovatelů zároveň. Společnost momondo je aktivní na více než 30 mezinárodních trzích a máme proto přístup k široké škále možností, od leteckch společností po online cestovní agentury.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Chania?

    Používáte-li funkce, jako je náš Cenový kalendář, dozvíte se nejlepší datum pro váš zpáteční let. Funkce Cenová předpověď využívá umělé inteligence k tomu, aby předpověděla, zda je nejlepší nákup provést nebo s rezervací počkat, až budou ceny příznivější. Funkce Explore vám zobrazí veškeré možnosti letů z příslušného města či letiště, abyste si mohli vytvořit na míru šité cestovní dobrodružství. Náš blog Discover poskytuje cenné postřehy o tom, jak při rezervaci svého cesotvního zážitku můžete ušetřit. Na základě vyhledávání můžete pomocí posuvného tlačítka aktivovat Cenová upozornění, sledovat ceny žádaného letu a provést rezervaci ve správnou chvíli.

  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Chania?

    Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.


Které letecké společnosti létají do destinace Chania?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Chania

Které letecké společnosti létají do destinace Chania?

Na základě našich dat jsou Smartwings, Czech Airlines, Aegean Airlines a Ryanair nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Chania. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Chania .

Lety Aegean Airlines do destinace Chania

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Chania, je Aegean Airlines. Do této destinace provozuje každý týden 28 letů. Většina z nich odlétá z letiště Athény Letiště Atény a nejvýhodnější nabídka od společnosti Aegean Airlines je za 5 260 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Chania, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Aegean Airlines udělili hodnocení 8,5, a to na základě 70 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Chania

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Chania za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Chania
Nejkratší doba letu9hod 05min
Nejlevnější cena4 631 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Chania


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Chania. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Chania.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Chania, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Cenová upozornění na lety do destinace Chania lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.