Najděte levné lety do Cincinnati

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Cincinnati

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Cincinnati

Nejlepší cena jednosměrné letenky

11 432 Kč

Nejkratší doba letu

15hod 09min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Cincinnati za posledních 72 hodin je 11 432 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Cincinnati Cinci./N. Kentucky).
Nejrychlejší let Česká republika–Cincinnati trvá 15hod 09min (Praha Letiště Václav Havel–Cincinnati Cinci./N. Kentucky).
Do destinace Cincinnati nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně American Airlines, Lufthansa a Air France.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Cincinnati

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Cincinnati a naplánujte si cestu co nejlépe

Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Cincinnati?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Cincinnati přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Cincinnati Cinci./N. Kentucky zabere v průměru 28hod 20min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Cincinnati Cinci./N. Kentucky zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Cincinnati

Cestující, kteří plánují letět do destinace Cincinnati mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Cincinnati Cinci./N. Kentucky (14 km od centra města Cincinnati), letišti Dayton James Cox Dayton Mezinárodní letiště (92 km od centra města Cincinnati), letišti Lexington Letiště Blue Grass (119 km od centra města Cincinnati), letišti Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) Mezinárodní letiště Louisville (148 km od centra města Cincinnati) nebo letišti Columbus Letiště Rickenbacker (157 km od centra města Cincinnati), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Cincinnati letiště Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) Mezinárodní letiště Louisville, kde se průměrná cena pohybuje okolo 31 969 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Cincinnati na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Cincinnati, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
0

Další cestovní třídy letů do destinace Cincinnati

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Cincinnati

Které letecké společnosti létají do destinace Cincinnati?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Cincinnati

Které letecké společnosti létají do destinace Cincinnati?

Pro let na trase Česká republika–Cincinnati si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Delta, KLM a United Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Oblíbené trasy do destinace Cincinnati

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Cincinnati za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Cincinnati
Nejkratší doba letu28hod 20min
Nejlevnější cena18 764 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Cincinnati


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Cincinnati. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Cincinnati lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Cincinnati díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Cincinnati a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.