Levné letenky z letiště Václav Havel do Cincinnati od 15 682 Kč

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 4/10
út 11/10

Informace o letu Praha – Cincinnati

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Praha – Cincinnati

Nejkratší doba letu

13hod 10min

Přímé lety

Žádné

Letiště Cincinnati

2 letiště
Nejrychlejší let Praha – Cincinnati trvá 13hod 10min
Pro trasu Praha – Cincinnati nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Praha Letiště Václav Havel - Letiště Cincinnati Cinci./N. Kentucky.
V blízkosti destinace Cincinnati jsou 2 letiště: Cincinnati Letiště Cincinnati Municipal-Lunken Field (LUK), Cincinnati Cinci./N. Kentucky (CVG)

Jak pořídit nejlevnější letenku Praha – Cincinnati

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který den je pro let Praha–Cincinnati nejlevnější?

sobota. Nejlevnější letový den je většinou sobota. Nejdražší den bývá většinou sobota

Jaký je nejlevnější čas letu Praha–Cincinnati?

ráno. Letenky Praha–Cincinnati jsou přibližně o 0% dražší v ráno než ráno

Která letecká trasa Praha–Cincinnati je nejlevnější?

Praha Letiště Václav Havel - Cincinnati Cinci./N. Kentucky. Let Praha Letiště Václav Havel–Cincinnati Cinci./N. Kentucky pro nejlepší ceny letenek Praha–Cincinnati

  • Umožňují letecké společnosti nabízející lety Praha Letiště Václav Havel–Cincinnati Cinci./N. Kentucky flexibilní změny rezervace s ohledem na pandemii koronaviru COVID-19?

    Některé z našich partnerských leteckých společností nabízejících lety Praha Letiště Václav Havel–Cincinnati Cinci./N. Kentucky představují v reakci na pandemii koronaviru COVID-19 nové zásady. Jednou leteckou společností, která nemusíprosazovat své poplatky za změnu rezervace je Delta. Můžete si vyhledat kompletní seznam leteckých společností jako je Delta, které nabízejí tyto flexibilní možnosti rezervace.

  • Jak dlouhá je trasa Praha Letiště Václav Havel – Cincinnati Cinci./N. Kentucky letadlem?

    Praha Letiště Václav Havel se nachází 7335,6 km od destinace Cincinnati Cinci./N. Kentucky.Podobné lety Praha–Cincinnati

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Praha–Cincinnati.

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu Praha–Cincinnati je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Cincinnati rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů Praha–Cincinnati podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Praha–Cincinnati. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Praha–Cincinnati a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.