Najděte levné lety na letiště Mnichov

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Mnichov

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Mnichov

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 645 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 454 Kč

Nejkratší doba letu

0hod 50min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Mnichov za posledních 72 hodin je 1 645 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Mnichov).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Mnichov za posledních 72 hodin je 3 454 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Mnichov).
Nejrychlejší let Česká republika–Mnichov trvá 0hod 50min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Mnichov).
Do destinace Mnichov nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Lufthansa, SWISS a LOT.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Mnichov

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Mnichov a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Mnichov nejlevnější?

prosinec bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Mnichov. Většina letenek se pohybuje okolo 3 148 Kč. Pokud si destinaci Mnichov nepřejete navštívit v měsíci prosinec, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na leden, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 3 336 Kč.

Který let do destinace Mnichov je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Mnichov za 1 081 Kč/osobu, což je o 55 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Mnichov. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Mnichov z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Mnichov nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Mnichov je neděle. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Mnichov letět v tento den (neděle) často najdou letenky už od 989 Kč. Pokud je váš cestovní itinerář flexibilní, vyhněte se tomu, aby dnem vašeho odletu byl/a úterý protože letenky většinou přijdou na 6 002 Kč. Tyto ceny se však mohou lišit, proto si nastavte Cenové upozornění pro lety do destinace Mnichov.

Jak dlouho trvá let do destinace Mnichov?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Mnichov přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Letiště Mnichov zabere v průměru 50min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Letiště Mnichov zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Mnichov?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 28 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Mnichov. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 4 266 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Mnichov

Najděte nejlevnější lety na letiště Mnichov z města či letiště blízko vás
Praha
Mnichov

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Mnichov

Praha (PRG) – Mnichov (MUC)

Lety Praha - Mnichov jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Mnichov. Průměrná cena je 4 266 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MNICHOVprosinecO 26 % levnějšíLet Praha - Mnichov stojí v měsíci prosinec v průměru jen 3 148 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MNICHOVříjenO 40% dražšíCena letů Praha - Mnichov je v měsíci říjen přibližně 5 968 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MNICHOVzáříO 397 % uživatelů navštívilo městoV měsíci září vyhledává lety Praha - Mnichov více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Mnichov

Cestující, kteří plánují letět do destinace Mnichov mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Mnichov (29 km od centra města Mnichov), letišti Letiště Mnichov Augsburg/Mühlhausen (57 km od centra města Mnichov), letišti Memmingen Letiště Memmingen-Allgaeu (101 km od centra města Mnichov) nebo letišti Norimberk Letiště Nuremberg (155 km od centra města Mnichov), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Memmingen Letiště Memmingen-Allgaeu nabízí průměrnou cenu 1 764 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Mnichov. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Mnichov na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Mnichov, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Mnichov

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Mnichov

Které letecké společnosti létají do destinace Mnichov?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Mnichov

Které letecké společnosti létají do destinace Mnichov?

Pro let na trase Česká republika–Mnichov si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Lufthansa, Bakhtar Afghan Airline neboEurowings. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Lufthansa do destinace Mnichov

Lufthansa do destinace Mnichov v průměrném týdnu létá přibližně 74krát. Typ nabídek, které s Lufthansa najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Mnichov byly nalezeny lety už od 3 097 Kč. Společnost Lufthansa získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,1/10.


Letiště nedaleko Mnichov

Níže naleznete všechna letiště ve městě Mnichov spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Mnichov

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Mnichov za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Mnichov
Nejkratší doba letu0hod 50min
Nejlevnější cena3 477 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Mnichov


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Mnichov. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Mnichov lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Mnichov, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Mnichov hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Mnichov a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.