Najděte levné lety do Katalánsko

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 10/8
st 17/8

O letech do Katalánsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Katalánsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

483 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

917 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 20min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Katalánsko za posledních 72 hodin je 483 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Katalánsko za posledních 72 hodin je 917 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Nejrychlejší let Česká republika–Katalánsko trvá 2hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Do destinace Katalánsko nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Vueling a Ryanair.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Katalánsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Katalánsko – Česká republika nejlevnější
Barcelona
Barcelona

Užitečné informace týkající se letů do destinace Katalánsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Katalánsko

Průměrná cena letenky do destinace Katalánsko je 5 003 Kč/na osobu a nejlevnější letenka do destinace Katalánsko stojí 638 Kč/na osobu. Tato cena se může lišit na řadě faktorů, jako je odletové letiště, letecká společnost, doba rezervace nebo termín cesty.

Hledáte-li nejrychlejší cestu autem z příletového letiště k Barceloneta Beach, doporučujeme Barcelona Letiště Barcelona-El Prat nebo Letiště Girona, která jsou dané oblasti nejblíže.

Katalánsko většinou mívá teploty v rozmezí od 9 °C(leden) do 24 °C(srpen). Chcete-li se během své návštěvy destinace Katalánsko vyhnout sněhu a/nebo dešti, naplánujte si cestu v měsících červenec, únor nebo leden, kdy je pravděpodobnost srážek nejnižší.

Délka letu Česká republika–Katalánsko se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Barcelona Letiště Barcelona-El Prat (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 2hod 20min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Katalánsko je let Brno Letiště Tuřany–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat, který zabere přibližně 13hod 30min. Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Můžete očekávat, že let do destinace Katalánsko vás vyjde v průměru na 4 711 Kč. Uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Katalánsko za 1 005 Kč, což je nejnižší cena, na kterou jsme za poslední týden narazili. Nejdražší cena letenky do destinace Katalánsko bývá 14 837 Kč, zatímco 4 135 Kč či méně lze považovat za dobrou nabídku.Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Katalánsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Katalánsko.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Katalánsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Katalánsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Katalánsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Katalánsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaBarcelona2hod 20min917 Kč
BrnoBarcelona13hod 30min3 331 Kč
PrahaGirona9hod 25min3 331 Kč

Oblíbené trasy do destinace Katalánsko

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Katalánsko za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Barcelona
Nejkratší doba letu2hod 20min
Nejlevnější cena917 Kč
Lety Brno - Barcelona
Nejkratší doba letu13hod 30min
Nejlevnější cena3 331 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Katalánsko


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Lety do destinace Katalánsko s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Katalánsko, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Katalánsko hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Katalánsko a upozorní vás na případné změny.


Další cestovní třídy letů do destinace Katalánsko

Explore alternative premium cabin options for your flight to Katalánsko

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.