Najděte levné lety do Katalánsko

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Katalánsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Katalánsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

689 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 511 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 20min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Katalánsko za posledních 72 hodin je 689 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Katalánsko za posledních 72 hodin je 1 511 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Nejrychlejší let Česká republika–Katalánsko trvá 2hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat).
Do destinace Katalánsko nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Vueling a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Katalánsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Katalánsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaký je nejlevnější let do destinace Katalánsko?

Průměrná cena letenky do destinace Katalánsko je 5 171 Kč/na osobu a nejlevnější letenka do destinace Katalánsko stojí 385 Kč/na osobu. Tato cena se může lišit na řadě faktorů, jako je odletové letiště, letecká společnost, doba rezervace nebo termín cesty.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let Česká republika–Katalánsko?

Délka letu Česká republika–Katalánsko se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Barcelona Letiště Barcelona-El Prat (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 2hod 20min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Katalánsko je let Brno Letiště Tuřany–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat, který zabere přibližně 6hod 15min. Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Které letecké společnosti létají do destinace Katalánsko?

Do destinace Katalánsko pravidelně létá několik leteckých společností (10), ale mezi uživateli našich stránek jsou nejoblíbenější Vueling, Ryanair a Eurowings. V posledním roce 72 %, kdo vyhledávali lety do destinace Katalánsko, zvolilo cestu se společností Vueling. Díky tomu je mezi uživateli stránek momondo tou nejoblíbenější volbou.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Katalánsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Katalánsko – Česká republika nejlevnější
Barcelona
Barcelona

Užitečné informace týkající se letů do destinace Katalánsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Katalánsko

Hledáte-li nejrychlejší cestu autem z příletového letiště k La Rambla, doporučujeme Barcelona Letiště Barcelona-El Prat nebo Letiště Girona, která jsou dané oblasti nejblíže.

Katalánsko většinou mívá teploty v rozmezí od 9 °C(leden) do 24 °C(srpen). Chcete-li se během své návštěvy destinace Katalánsko vyhnout sněhu a/nebo dešti, naplánujte si cestu v měsících červenec, únor nebo leden, kdy je pravděpodobnost srážek nejnižší.

Můžete očekávat, že let do destinace Katalánsko vás vyjde v průměru na 4 293 Kč. Uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Katalánsko za 988 Kč, což je nejnižší cena, na kterou jsme za poslední týden narazili. Nejdražší cena letenky do destinace Katalánsko bývá 30 589 Kč, zatímco 4 090 Kč či méně lze považovat za dobrou nabídku.


Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Katalánsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Katalánsko.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Katalánsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Katalánsko z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Katalánsko

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Katalánsko

Nejlevnější letové trasy do destinace Katalánsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Katalánsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaBarcelona2hod 20min1 511 Kč
BrnoBarcelona6hod 15min2 289 Kč
PrahaGirona7hod 05min3 000 Kč

Oblíbené trasy do destinace Katalánsko

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Katalánsko za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Barcelona
Nejkratší doba letu2hod 20min
Nejlevnější cena1 511 Kč
Lety Brno - Barcelona
Nejkratší doba letu6hod 15min
Nejlevnější cena2 289 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Katalánsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Katalánsko?

    Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Katalánsko?

    Plánujte své cesty efektivně s funkcí Cenová předpověď, která využívá údaje o letech a pomůže vám vybrat nejlepší dny, kdy cestovat za nižší sazby. Náš Cenový kalendář vám pomůže zjistit, kdy je nejvýhodnější letět. Vytvořte si své vlastní cestovní dobrodružství za nižší cenu s funkcí Explore. Profi cestovatelské tipy na vás čekají pouze po jednom kliknutí na funkci Discover společnosti momondo. Nastavtge si Cenová upozornění, sledujte tak změny sazeb a rezervaci proveďte ve chvíli, kdy jsou nejnižší.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Začněte plánovat cestu do destinace Katalánsko


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Lety do destinace Katalánsko s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Katalánsko, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Katalánsko hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Katalánsko a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.