Najděte levné lety na letiště Zürich

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Zürich

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Zürich

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 340 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 616 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 20min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Curych za posledních 72 hodin je 1 340 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Curych Letiště Zürich).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Curych za posledních 72 hodin je 3 616 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Curych Letiště Zürich).
Nejrychlejší let Česká republika–Curych trvá 1hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Curych Letiště Zürich).
Do destinace Curych nabízí lety 5 leteckých společností, včetně KLM, SWISS a LOT.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Curych

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Curych a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Curych nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Curych je listopad. Ceny letenek, které se pohybují okolo 3 464 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. únor je další skvělou volbou pro cestu do destinace Curych, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 3 869 Kč.

Který let do destinace Curych je naprosto nejlevnější?

643 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Curych v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Ibiza, který je o 94 % levnější, než většina letů do destinace Curych. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Curych z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Který den je pro let do destinace Curych nejlevnější?

Podle našich dat je neděle nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Curych. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (neděle), stála 4 083 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Pokud je dnem vašeho odletu středa, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Curych okolo 6 263 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Curych nejlevnější?

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Curych většinou nejlevnější, pokud je odlet večer. Naši uživatelé našli lety do destinace Curych, které jsou večer, už od 4 540 Kč. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Curych je ráno, kdy se ceny pohybují okolo 4 727 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Curych?

Délka letu Curych–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Curych Letiště Zürich (nejoblíbenější letiště v destinaci Curych), potom let zabere v průměru 1hod 20min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Curych Letiště Zürich, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Curych?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 46 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Curych. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 4 679 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Curych

Najděte nejlevnější lety na letiště Curych z města či letiště blízko vás
Praha
Curych

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Curych

Praha (PRG) – Basilej (EAP)

Lety Praha - Curych jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Basilej. Průměrná cena je 3 636 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CURYCHlistopadO 26 % levnějšíLet Praha - Curych stojí v měsíci listopad v průměru jen 3 464 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CURYCHčervenO 21% dražšíCena letů Praha - Curych je v měsíci červen přibližně 5 665 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - CURYCHříjenO 359 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Curych více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Zürich

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Curych není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Curych, zvažte možnost letu na letiště Letiště Thal St Gallen-Altenrhein (77 km od centra města Curych), Letiště Basilej EuroAirport Swiss (80 km od centra města Curych), Letiště Mylhúzy Mulhouse EuroAirport (80 km od centra města Curych), Letiště Belp (94 km od centra města Curych) nebo Letiště Lugano (155 km od centra města Curych).

Pro letiště Letiště Basilej EuroAirport Swiss můžete najít nabídky v průměru za 2 920 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Curych na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Curych, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Curych

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Curych

Které letecké společnosti létají do destinace Curych?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Curych

Které letecké společnosti létají do destinace Curych?

Pro let na trase Česká republika–Curych si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: SWISS, Sichuan Airlines, easyJet nebo Eurowings. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety SWISS do destinace Curych

Do destinace Curych v průměrném týdnu najdete 51 letů se společností SWISS. Většina do destinace Curych odlétá z letiště Letiště Vídeň, což je nejoblíbenější trasa, kterou SWISS do destinace Curych provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let SWISS do destinace Curych na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 3 251 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. SWISS na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 8,4/10.


Oblíbené trasy do destinace Curych

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Curych za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Curych
Nejkratší doba letu1hod 20min
Nejlevnější cena3 894 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Curych


Lety do ostatních měst Švýcarsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Curych? Podívejte se na letenky do dalších měst Švýcarsko

Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Curych.

Ano, Všechny lety do destinace Curych lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Curych mohli učinit informované rozhodnutí.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Curych hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Curych a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.