Najděte levné lety do Accra

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Accra

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Accra

Nejlepší cena jednosměrné letenky

15 344 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

16 820 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 25min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Accra za posledních 72 hodin je 15 344 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Accra Kotoka).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Accra za posledních 72 hodin je 16 820 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Accra Kotoka).
Nejrychlejší let Česká republika–Accra trvá 18hod 25min (Praha Letiště Václav Havel–Accra Kotoka).
Do destinace Accra nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Lufthansa, KLM a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Accra

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Accra a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Accra nejlevnější?

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Accra. Většina letenek se pohybuje okolo 14 759 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci únor, potom si místo toho můžete let Česká republika – Accra zarezervovat v měsíci září. Lety do destinace Accra v měsíci září sice nejsou tak levné jako lety v měsíci únor, ale průměrná cena je okolo 17 898 Kč.

Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Accra?

Délka letu Česká republika–Accra se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Accra Kotoka (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 12hod 10min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Accra je let Brno Letiště Tuřany–Accra Kotoka, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Accra

Najděte nejlevnější lety na letiště Accra z města či letiště blízko vás
Praha
Accra

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Accra

Praha (PRG) – Accra (ACC)

Lety Praha - Accra jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Accra Kotoka. Průměrná cena je 20 121 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ACCRAúnorO 27 % levnějšíLet Praha - Accra stojí v měsíci únor v průměru jen 14 759 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ACCRAprosinecO 30% dražšíCena letů Praha - Accra je v měsíci prosinec přibližně 26 074 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ACCRAčervenecO 772 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Accra více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Accra na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Accra, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Accra

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Accra

Které letecké společnosti létají do destinace Accra?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Accra

Které letecké společnosti létají do destinace Accra?

Pro let na trase Česká republika–Accra si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Turkish Airlines, Qatar Airways neboKLM. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Turkish Airlines do destinace Accra

Turkish Airlines nabízí přibližně 4 lety do destinace Accra týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Letiště Istanbul a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Turkish Airlines přijde na 16 012 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Accra). Uživatelé společnosti Turkish Airlines udělili hodnocení 8,0/10 v rámci více než 158 recenzí na stránkách momondo.

Lety Qatar Airways do destinace Accra

Qatar Airways lety do destinace Accra většinou provozuje 7krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Abidžan Letiště Felix Houphouet Boigny–Accra. Qatar Airways (hodnocení: 7,9, 335 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Accra. Nejvýhodnější let Qatar Airways do destinace Accra nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 21 215 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Accra

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Accra za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Accra
Nejkratší doba letu12hod 10min
Nejlevnější cena16 820 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Accra


Lety do ostatních měst Ghana

Odezněla vaše láska pro destinaci Accra? Podívejte se na letenky do dalších měst Ghana

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Accra je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Accra.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Accra podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Accra díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Accra, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Accra a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.