Najděte levné lety do Hurghada

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

O letech do Hurghada

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Hurghada

Nejlepší cena jednosměrné letenky

2 369 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

5 667 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 00min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Hurghada za posledních 72 hodin je 2 369 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Hurghada).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Hurghada za posledních 72 hodin je 5 667 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Hurghada).
Nejrychlejší let Česká republika–Hurghada trvá 4hod 00min (Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Hurghada).
Do destinace Hurghada nabízí lety 7 leteckých společností, včetně Turkish Airlines, Egypt Air a Smartwings.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Hurghada

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Hurghada a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Hurghada nejlevnější?

leden je další skvělou volbou pro cestu do destinace Hurghada, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 6 973 Kč.

Který let do destinace Hurghada je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Hurghada za 1 068 Kč/osobu, což je o 86 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Hurghada. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Hurghada z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Hurghada nejlevnější?

Podle našich dat je středa nejméně drahým dnem pro let do destinace Hurghada. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 6 924 Kč. Pokud je dnem vašeho odletu pondělí, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Hurghada okolo 7 484 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Hurghada nejlevnější?

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Hurghada většinou nejlevnější, pokud je odlet v poledne. Naši uživatelé našli lety do destinace Hurghada, které jsou v poledne, už od 6 496 Kč. Poptávka po letech do destinace Hurghada ráno je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 7 177 Kč za letenku.

Jak dlouho trvá let do destinace Hurghada?

Délka letu Česká republika–Hurghada se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Hurghada (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 4hod 20min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Hurghada je let Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Hurghada, který zabere přibližně 13hod 55min. Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Hurghada?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Hurghada přibližně 52 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 7 328 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Hurghada

Najděte nejlevnější lety na letiště Hurghada z města či letiště blízko vás
Praha
Hurghada

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Hurghada

Praha (PRG) – Hurghada (HRG)

Lety Praha - Hurghada jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Hurghada. Průměrná cena je 7 328 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - HURGHADAzáříO 5 % levnějšíLet Praha - Hurghada stojí v měsíci září v průměru jen 6 951 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - HURGHADAčervenecO 7% dražšíCena letů Praha - Hurghada je v měsíci červenec přibližně 7 836 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - HURGHADAříjenO 345 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Hurghada více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Hurghada

Cestující, kteří plánují letět do destinace Hurghada mohou případně najít levnější ceny na letišti Sharm El Sheikh Letiště Ophira (98 km od centra města Hurghada), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Hurghada letiště Sharm El Sheikh Letiště Ophira, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7 636 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Hurghada na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Hurghada, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Hurghada

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Hurghada

Které letecké společnosti létají do destinace Hurghada?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Hurghada

Které letecké společnosti létají do destinace Hurghada?

Pro let na trase Česká republika–Hurghada si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Air Cairo, Smartwings, Egypt Air nebo Czech Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Smartwings do destinace Hurghada

Smartwings do destinace Hurghada v průměrném týdnu létá přibližně 2krát. Typ nabídek, které s Smartwings najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Brno Letiště Tuřany–Hurghada byly nalezeny lety už od 4 748 Kč. Společnost Smartwings získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 9,1/10.

Lety Turkish Airlines do destinace Hurghada

Turkish Airlines (8,1/10, 168 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Hurghada také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 4 389 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Hurghada nabízí v průměru 7 Turkish Airlines letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Oblíbené trasy do destinace Hurghada

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Hurghada za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Hurghada
Nejkratší doba letu4hod 20min
Nejlevnější cena5 711 Kč
Lety Brno - Hurghada
Nejkratší doba letu13hod 55min
Nejlevnější cena9 607 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Hurghada


Lety do ostatních měst Egypt

Odezněla vaše láska pro destinaci Hurghada? Podívejte se na letenky do dalších měst Egypt

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Hurghada je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Hurghada rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Hurghada lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Hurghada mohli učinit informované rozhodnutí.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Hurghada hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Hurghada a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.