Najděte levné lety na letiště Ophira

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 28/9
st 5/10

O letech na letiště Ophira

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Ophira

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 779 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 132 Kč

Nejkratší doba letu

8hod 45min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Sharm El Sheikh za posledních 72 hodin je 1 779 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Sharm El Sheikh Letiště Ophira).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Sharm El Sheikh za posledních 72 hodin je 3 132 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Sharm El Sheikh Letiště Ophira).
Nejrychlejší let Česká republika–Sharm El Sheikh trvá 8hod 45min (Praha Letiště Václav Havel–Sharm El Sheikh Letiště Ophira).
Do destinace Sharm El Sheikh nabízí lety 6 leteckých společností, včetně SWISS, Egypt Air a Pegasus Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Sharm El Sheikh

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Sharm El Sheikh a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Sharm El Sheikh nejlevnější?

Obecně lze říct, že leden je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Sharm El Sheikh. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 5 237 Kč. Pokud destinaci Sharm El Sheikh nejste schopni navštívit v měsíci leden, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc únor. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 5 989 Kč.

Který let do destinace Sharm El Sheikh je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Sharm El Sheikh - Káhira za 912 Kč. Je o 86 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Sharm El Sheikh. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Sharm El Sheikh z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Která denní doba je pro lety do destinace Sharm El Sheikh nejlevnější?

V poledne je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Sharm El Sheikh. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 6 612 Kč. Letíte-li do destinace Sharm El Sheikh v poledne, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Sharm El Sheikh je večer, kdy se ceny pohybují okolo 9 811 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Sharm El Sheikh?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Sharm El Sheikh přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Hurghada zabere v průměru 4hod 15min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Hurghada zabere v průměru 16hod. Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejlevnější letenky na letiště Sharm El Sheikh

Najděte nejlevnější lety na letiště Sharm El Sheikh z města či letiště blízko vás
Praha
Sharm El Sheikh

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Sharm El Sheikh

Praha (PRG) – Hurghada (HRG)

Lety Praha - Sharm El Sheikh jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Hurghada. Průměrná cena je 8 115 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SHARM EL SHEIKHledenO 39 % levnějšíLet Praha - Sharm El Sheikh stojí v měsíci leden v průměru jen 5 237 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SHARM EL SHEIKHsrpenO 46% dražšíCena letů Praha - Sharm El Sheikh je v měsíci srpen přibližně 12 529 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SHARM EL SHEIKHříjenO 397 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Sharm El Sheikh více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Ophira

Cestující, kteří plánují letět do destinace Sharm El Sheikh mohou případně najít levnější ceny na letišti Mezinárodní letiště Hurghada (96 km od centra města Sharm El Sheikh), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Sharm El Sheikh většinou bývá Sharm El Sheikh Letiště Ophira, kde se ceny pohybují okolo 6 448 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Sharm El Sheikh na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Sharm El Sheikh, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Sharm El Sheikh

Explore alternative premium cabin options for your flight to Sharm El Sheikh

Které letecké společnosti létají do destinace Sharm El Sheikh?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Sharm El Sheikh

Které letecké společnosti létají do destinace Sharm El Sheikh?

Air Cairo je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Sharm El Sheikh vybere většina uživatelů stránek momondo. Smartwings, Czech Airlines a Egypt Air jsou pro let Česká republika–Sharm El Sheikh také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Sharm El Sheikh na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Turkish Airlines do destinace Sharm El Sheikh

Turkish Airlines je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Sharm El Sheikh. Každý týden do destinace Sharm El Sheikh provozuje 6 letů, většinou z odletového místa Letiště Istanbul. Ceny letenek se společností Turkish Airlines budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 9 494 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Turkish Airlines od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 8,0/10, na základě 146 recenzí.

Lety Pegasus Airlines do destinace Sharm El Sheikh

5 881 Kč je nejlepší nabídka Pegasus Airlines zpáteční cesty do destinace Sharm El Sheikh, která byla v posledních několika dnech na stránkách momondo nalezena. Odletovým místem je Praha Letiště Václav Havel. Pegasus Airlines většinu týdnů do destinace Sharm El Sheikh nabízí 6 letů a ceny se liší v závislosti na dostupnosti. Společnost Pegasus Airlines získala průměrné hodnocení 7,0/10 od 101 uživatelů stránek momondo.


Oblíbené trasy do destinace Sharm El Sheikh

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Sharm El Sheikh za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Sharm El Sheikh
Nejkratší doba letu9hod 05min
Nejlevnější cena3 132 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Sharm El Sheikh


Lety do ostatních měst Egypt

Odezněla vaše láska pro destinaci Sharm El Sheikh? Podívejte se na letenky do dalších měst Egypt

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Sharm El Sheikh. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Sharm El Sheikh, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Sharm El Sheikh. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Sharm El Sheikh, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Sharm El Sheikh a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.