Najděte levné lety do Skotsko od 1 212 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 10/12
ne 17/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Skotsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Skotsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 212 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 343 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 20min

Dopravce:

9 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Skotsko za posledních 72 hodin je 1 212 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Edinburgh).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Skotsko za posledních 72 hodin je 3 343 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Edinburgh).
Nejrychlejší let Česká republika–Skotsko trvá 2hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Edinburgh).
Do destinace Skotsko nabízí lety 9 leteckých společností, včetně British Airways, Lufthansa a SWISS.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Skotsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Skotsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaký je nejlevnější let do destinace Skotsko?

Průměrná cena letenky do destinace Skotsko je 2 428 Kč/na osobu a nejlevnější letenka do destinace Skotsko stojí 323 Kč/na osobu. Tato cena se může lišit na řadě faktorů, jako je odletové letiště, letecká společnost, doba rezervace nebo termín cesty.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jak dlouho trvá let Česká republika–Skotsko?

Délka letu na trase Česká republika–Skotsko zabere v průměru 2hod 20min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Edinburgh (nejoblíbenější letiště v destinaci Skotsko) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Letiště Edinburgh, potom je délka letu přibližně .

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Skotsko nejvýhodnější?

Pokud jsou vaše cestovní plány flexibilní a chcete na letence do destinace Skotsko ušetřit, čtvrtek je nejlepším dnem odletu. čtvrtek a neděli představují v rámci týdne tu nejlepší volbu. středu bývá z hlediska odletů do destinace Skotsko tím nejdražším dnem v týdnu.

Které letecké společnosti létají do destinace Skotsko?

Ryanair je nejoblíbenější letecká společnost, nabízející lety do destinace Skotsko. Při svých cestách do destinace Skotsko si ji vybere 63 % uživatelů našich stránek. Mezi další oblíbené možnosti patří easyJet a Lufthansa. Do destinace Skotsko létá několik leteckých společností (celkem 5).

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Skotsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Skotsko – Česká republika nejlevnější
Edinburgh
Edinburgh

Užitečné informace týkající se letů do destinace Skotsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Skotsko

Které příletové letiště je pro návštěvu města Edinburgh nejlepší?

Jaké je v destinaci Skotsko počasí?

Teploty v destinaci Skotsko se pohybují od 4 °C do 15 °C v závislosti na roční době. Nejteplejším měsícem v destinaci Skotsko je červenec a nejchladnějším měsícem v destinaci Skotsko je leden. Toužíte-li během svého pobytu po sušším podnebí, doporučujeme návštěvu v měsících duben, únor nebo únor, kdy je pravděpodobnost srážek ve srovnání se zbytkem roku nejnižší.

Kolik stojí letenka do destinace Skotsko?

Můžete očekávat, že let do destinace Skotsko vás vyjde v průměru na 2 870 Kč. Uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Skotsko za 2 698 Kč, což je nejnižší cena, na kterou jsme za poslední týden narazili. Nejdražší cena letenky do destinace Skotsko bývá 8 070 Kč, zatímco 2 788 Kč či méně lze považovat za dobrou nabídku.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Skotsko?

Ceny pro letů do destinace Skotsko jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Skotskomísta vyhledává?

Od měsíce prosince 2023, si lze pro letů do destinace Skotsko vybírat z 6 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Skotsko?

Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Skotsko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Skotsko?

Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Skotsko, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Skotsko. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Skotsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Skotsko.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Skotsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Skotsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Skotsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Skotsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaEdinburgh2hod 20min2 849 Kč
PrahaGlasgow2hod 30min3 455 Kč
PrahaInverness4hod 45min3 949 Kč
PrahaAberdeen4hod 45min6 596 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Skotsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Skotsko?

    Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky do destinace Skotsko.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Skotsko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Skotsko využít stránky momondo?

Vyhledávání letů do destinace Skotsko je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Skotsko.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Skotsko s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety do destinace Skotsko lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Skotsko?

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Skotsko díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

S rezervací letu do destinace Skotsko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Skotsko hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Skotsko a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Skotsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.