Najděte levné lety do Anglie od 578 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
so 2/12
so 9/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Anglie

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Anglie

Nejlepší cena jednosměrné letenky

578 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 001 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 55min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Anglie za posledních 72 hodin je 578 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Londýn Letiště Luton).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Anglie za posledních 72 hodin je 1 001 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Londýn Letiště Luton).
Nejrychlejší let Česká republika–Anglie trvá 1hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Londýn Letiště London Gatwick).
Do destinace Anglie nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Wizz Air UK, Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Anglie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Anglie a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaký je nejlevnější let do destinace Anglie?

Průměrná cena letenky do destinace Anglie je 4 884 Kč/na osobu a nejlevnější letenka do destinace Anglie stojí 516 Kč/na osobu. Tato cena se může lišit na řadě faktorů, jako je odletové letiště, letecká společnost, doba rezervace nebo termín cesty.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jak dlouho trvá let Česká republika–Anglie?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Anglie (Londýn Letiště Heathrow), můžete očekávat délku letu v průměru 2hod v prvním případě a v druhém případě.

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Anglie nejvýhodnější?

pátek a sobotu jsou nejlepšími dny, kdy letět do destinace Anglie, ceny letenek totiž bývají v tento den v rámci týdne nejnižší. Nejdražším dnem v týdnu pro let do destinace Anglie je neděli.

Které letecké společnosti létají do destinace Anglie?

Do destinace Anglie pravidelně létá několik leteckých společností (10), ale mezi uživateli našich stránek jsou nejoblíbenější Ryanair, British Airways a Wizz Air UK. V posledním roce 41 %, kdo vyhledávali lety do destinace Anglie, zvolilo cestu se společností Ryanair. Díky tomu je mezi uživateli stránek momondo tou nejoblíbenější volbou.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Anglie

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Anglie – Česká republika nejlevnější
Londýn
Londýn

Nejlepší doba pro let do destinace Anglie

Při rezervaci letenky do destinace Anglie mějte na paměti, že se ceny mohou lišit v závislosti na městu či letišti, na které se chystáte letět, a v závislosti na měsíci vaší návštěvy.

Nejoblíbenější město v destinaci Anglie

81 % uživatelů momondo, kteří cestují do destinace Anglie, přiletí do města Londýn. Průměrná cena letenky (Londýn) je 566 Kč.


Užitečné informace týkající se letů do destinace Anglie

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Anglie

Které příletové letiště je pro návštěvu města Londýn nejlepší?

Plánuji navštívit Big Ben. Které letiště je odsud autem nejblíž?

Big Ben je letišti Londýn Letiště Heathrow nejblíže. Hledáte-li další možné letiště v blízkosti Big Ben, vyzkoušejte Londýn Letiště London Gatwick.

Jaké je v destinaci Anglie počasí?

Teploty v destinaci Anglie se mohou pohybovat od 4 °C do 17 °C v závislosti na roční době. Nejchladnějším měsícem v destinaci Anglie většinou bývá leden a nejteplejším měsícem bývá červenec. Stojí také za zmínku, že chcete-li se vyhnout sněhu a/nebo dešti, zvažte návštěvu destinace Anglie v měsících červenec, únor nebo únor, kdy je pravděpodobnost srážek nejnižší.

Kolik stojí letenka do destinace Anglie?

Můžete očekávat, že let do destinace Anglie vás vyjde v průměru na 5 762 Kč. Uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Anglie za 516 Kč, což je nejnižší cena, na kterou jsme za poslední týden narazili. Nejdražší cena letenky do destinace Anglie bývá 53 300 Kč, zatímco 4 121 Kč či méně lze považovat za dobrou nabídku.

Kam se dá v destinaci Anglie letět nejlevněji?

Chcete-li při návštěvě destinace Anglie ušetřit, zvažte Londýn Letiště London Stansted, Londýn. Nabízí nejlevnější lety o průměrné ceně 516 Kč. Coby druhou nejlevnější možnost můžete také zvážit let na Letiště Manchester, Manchester. Průměrná cena se pohybuje okolo 1 118 Kč.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Anglie?

Ceny pro letů do destinace Anglie byly naposledy aktualizovány včera.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Angliemísta vyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro letů do destinace Anglie od měsíce listopadu 2023 vybrat, je 11.

V jakém věku lze cestovat do destinace Anglie?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Anglie zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Anglie?

Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Anglie, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Anglie. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Anglie

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Anglie z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Anglie

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Anglie, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
OstravaLondýn2hod 20min979 Kč
PrahaLondýn1hod 55min1 001 Kč
BrnoLondýn2hod 05min1 068 Kč
PrahaManchester2hod 10min1 224 Kč
PrahaBirmingham2hod 15min2 425 Kč
PrahaBristol2hod 05min2 536 Kč
PrahaLiverpool5hod 45min4 027 Kč
PrahaLeeds2hod 15min4 539 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Anglie

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Anglie?

    Vyhledejte výhodné nabídky letenek Anglie. Při jejich prohlížení budete mít možnost vytvořit Cenové upozornění.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Anglie?

    Používáte-li funkce, jako je náš Cenový kalendář, dozvíte se nejlepší datum pro váš zpáteční let. Funkce Cenová předpověď využívá umělé inteligence k tomu, aby předpověděla, zda je nejlepší nákup provést nebo s rezervací počkat, až budou ceny příznivější. Funkce Explore vám zobrazí veškeré možnosti letů z příslušného města či letiště, abyste si mohli vytvořit na míru šité cestovní dobrodružství. Náš blog Discover poskytuje cenné postřehy o tom, jak při rezervaci svého cesotvního zážitku můžete ušetřit. Na základě vyhledávání můžete pomocí posuvného tlačítka aktivovat Cenová upozornění, sledovat ceny žádaného letu a provést rezervaci ve správnou chvíli.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Anglie využít stránky momondo?

Vyhledávání letů do destinace Anglie je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Anglie.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Anglie s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Anglie podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Anglie?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Anglie. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu do destinace Anglie chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Anglie. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Anglie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.