Najděte levné lety do Buenos Aires

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Buenos Aires

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Buenos Aires

Nejlepší cena jednosměrné letenky

11 372 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

22 791 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 25min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Buenos Aires za posledních 72 hodin je 11 372 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Buenos Aires za posledních 72 hodin je 22 791 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza).
Nejrychlejší let Česká republika–Buenos Aires trvá 18hod 25min (Praha Letiště Václav Havel–Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza).
Do destinace Buenos Aires nabízí lety 6 leteckých společností, včetně British Airways, Air Canada a Aeromexico.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Buenos Aires

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Buenos Aires a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Buenos Aires nejlevnější?

Pokud nejste schopni cestovat v měsíci květen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Buenos Aires zarezervovat v měsíci září. Lety do destinace Buenos Aires v měsíci září sice nejsou tak levné jako lety v měsíci květen, ale průměrná cena je okolo 25 399 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Buenos Aires nejlevnější?

Podle našich dat je sobota nejméně drahým dnem pro let do destinace Buenos Aires. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 26 709 Kč. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Buenos Aires pátek, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 34 427 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Která denní doba je pro lety do destinace Buenos Aires nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Buenos Aires večer. Lety Česká republika – Buenos Aires v této denní době mohou stát pouhých 31 016 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek v poledne, protože stojí okolo 32 288 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.

Jak dlouho trvá let do destinace Buenos Aires?

Délka letu Česká republika–Buenos Aires se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 19hod 50min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Buenos Aires je let Brno Letiště Tuřany–Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Buenos Aires?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Buenos Aires přibližně 50 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 30 213 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Buenos Aires

Najděte nejlevnější lety na letiště Buenos Aires z města či letiště blízko vás
Praha
Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Buenos Aires

Praha (PRG) – Buenos Aires (BUE)

Lety Praha - Buenos Aires jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Buenos Aires. Průměrná cena je 30 213 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BUENOS AIRESkvětenO 21 % levnějšíLet Praha - Buenos Aires stojí v měsíci květen v průměru jen 23 966 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BUENOS AIRESčervenO 23% dražšíCena letů Praha - Buenos Aires je v měsíci červen přibližně 37 147 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BUENOS AIRESlistopadO 540 % uživatelů navštívilo městoV měsíci listopad vyhledává lety Praha - Buenos Aires více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Buenos Aires

Cestující, kteří plánují letět do destinace Buenos Aires mohou případně najít levnější ceny na letišti Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza (27 km od centra města Buenos Aires), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Buenos Aires letiště Buenos Aires Letiště Jorge Newbery, kde se průměrná cena pohybuje okolo 3 041 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, na letiště Buenos Aires Letiště Jorge Newbery v destinaci Buenos Aires lze doletět (1,8 km od čtvrti Palermo).


Nabídky letenek do destinace Buenos Aires na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Buenos Aires, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Buenos Aires

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Buenos Aires

Které letecké společnosti létají do destinace Buenos Aires?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Buenos Aires

Které letecké společnosti létají do destinace Buenos Aires?

Na trase Česká republika–Buenos Aires mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří Lufthansa a ITA Airways. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Buenos Aires nabízet pravidelné lety.

Lety Lufthansa do destinace Buenos Aires

Do destinace Buenos Aires v průměrném týdnu najdete 6 letů se společností Lufthansa. Většina do destinace Buenos Aires odlétá z letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem, což je nejoblíbenější trasa, kterou Lufthansa do destinace Buenos Aires provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Lufthansa do destinace Buenos Aires na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 23 689 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Lufthansa na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,1/10.


Letiště nedaleko Buenos Aires

Níže naleznete všechna letiště ve městě Buenos Aires spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Buenos Aires

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Buenos Aires za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Buenos Aires
Nejkratší doba letu19hod 50min
Nejlevnější cena22 791 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Buenos Aires


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Buenos Aires. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Buenos Aires lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Buenos Aires.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Buenos Aires hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Buenos Aires a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.