Najděte levné letenky Porto

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
pá 3/6
pá 10/6

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Porto

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Porto

Nejlepší cena jednosměrné letenky

920 Kč

Nejkratší doba letu

5hod 15min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Porto za posledních 72 hodin je 920 Kč (Praha Václav Havel–Porto).
Nejrychlejší let Česká republika–Porto trvá 5hod 15min (Praha Václav Havel–Porto).
Do destinace Porto nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Nejlevnější letenky na letiště Porto

Najděte nejlevnější lety na letiště Porto z města či letiště blízko vás
Praha
Porto

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Porto

Praha (PRG) – Porto (OPO)

Lety Praha - Porto jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Porto. Průměrná cena je 4 073 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PORTOledenO 34 % levnějšíLet Praha - Porto stojí v měsíci leden v průměru jen 2 692 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PORTOčervenecO 38% dražšíCena letů Praha - Porto je v měsíci červenec přibližně 5 636 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PORTOříjenO 237 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Porto více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Porto?

leden bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Porto. Většina letenek se pohybuje okolo 2 692 Kč. Pokud destinaci Porto nejste schopni navštívit v měsíci leden, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc srpen. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 3 497 Kč.

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Porto přibližně 58 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 4 073 Kč.

Podle našich dat je pondělí nejméně drahým dnem pro let do destinace Porto. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 3 680 Kč. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není úterý, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Porto s odletem v tento den (úterý) 4 175 Kč.

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Porto je odpoledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 3 580 Kč. Lety do destinace Porto stojí víc večer, kdy je průměrná cena letenek 4 222 Kč. Odlety večerspadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.Nabídky letenek do destinace Porto na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Porto, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Ryanair
PRGPraha Václav Havel
3hod 20min
OPOPorto

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Porto

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Porto, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Ryanair
Ryanair
PRGPraha Václav Havel
3hod 20min
OPOPorto

Které letecké společnosti létají do destinace Porto?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Porto

Které letecké společnosti létají do destinace Porto?

Ryanair je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Porto vybere většina uživatelů stránek momondo. Lufthansa, TAP AIR PORTUGAL a easyJet jsou pro let Česká republika–Porto také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Porto na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety SWISS do destinace Porto

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Porto, je SWISS. Do této destinace provozuje každý týden 7 letů. Většina z nich odlétá z letiště Newark Liberty a nejvýhodnější nabídka od společnosti SWISS je za 3 245 Kč (zpáteční letenka Praha Václav Havel–Porto, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti SWISS udělili hodnocení 8,4, a to na základě 132 recenzí.

Lety KLM do destinace Porto

KLM lety do destinace Porto většinou provozuje 17krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Amsterdam Schiphol–Porto. KLM (hodnocení: 7,8, 126 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Porto. Nejvýhodnější let KLM do destinace Porto nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Václav Havel (zpáteční letenka za 3 971 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Porto

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Porto za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Porto
Nejkratší doba letu3hod 20min
Nejlevnější cena2 116 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Porto


Lety do ostatních měst Portugalsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Porto? Podívejte se na letenky do dalších měst Portugalsko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Porto. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Porto s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Porto, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Porto hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Porto a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.