Najděte levné lety do Faro

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Faro

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Faro

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 257 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 653 Kč

Nejkratší doba letu

5hod 45min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Faro za posledních 72 hodin je 1 257 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Faro).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Faro za posledních 72 hodin je 2 653 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Faro).
Nejrychlejší let Česká republika–Faro trvá 5hod 45min (Praha Letiště Václav Havel–Faro).
Do destinace Faro nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně TAP AIR PORTUGAL a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Faro

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Faro a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Faro nejlevnější?

Obecně lze říct, že prosinec je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Faro. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 3 746 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci prosinec, potom si místo toho můžete let Česká republika – Faro zarezervovat v měsíci březen. Lety do destinace Faro v měsíci březen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci prosinec, ale průměrná cena je okolo 4 235 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Faro nejlevnější?

V průměru je nejméně drahým dnem pro let Faro – Česká republika neděle. Uživatelé stránek momondo našli letenky s odletem v tento den (neděle) už za 3 545 Kč. Tato cena se ovšem může měnit, v závislosti na letecké společnosti, sezóně a školních prázdninách. Nejdražším dnem pro lety do destinace Faro je sobota, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 5 469 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Faro nejlevnější?

Podle našich dat jsou lety Česká republika – Faro většinou nejlevnější, pokud je odlet odpoledne. Naši uživatelé našli lety do destinace Faro, které jsou odpoledne, už od 4 416 Kč. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům ráno, kdy jsou ceny v průměru 4 995 Kč. Lety Česká republika – Faro, které odlétají ráno, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Jak dlouho trvá let do destinace Faro?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Faro přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Faro zabere v průměru 3hod 40min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Faro zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Faro?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Faro je 47 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 5 596 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Faro

Najděte nejlevnější lety na letiště Faro z města či letiště blízko vás
Praha
Faro

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Faro

Praha (PRG) – Faro (FAO)

Lety Praha - Faro jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Faro. Průměrná cena je 5 596 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FAROprosinecO 33 % levnějšíLet Praha - Faro stojí v měsíci prosinec v průměru jen 3 746 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FAROdubenO 63% dražšíCena letů Praha - Faro je v měsíci duben přibližně 9 098 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FAROčervenecO 500 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Faro více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Faro na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Faro, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Faro

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Faro

Které letecké společnosti létají do destinace Faro?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Faro

Které letecké společnosti létají do destinace Faro?

Na trase Česká republika–Faro mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Eurowings, TAP AIR PORTUGAL, Ryanair a KLM. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Faro nabízet pravidelné lety.

Lety TAP AIR PORTUGAL do destinace Faro

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Faro, je TAP AIR PORTUGAL. Do této destinace provozuje každý týden 4 lety. Většina z nich odlétá z letiště Lisabon Letiště Lisabon-Portela a nejvýhodnější nabídka od společnosti TAP AIR PORTUGAL je za 2 460 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Faro, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti TAP AIR PORTUGAL udělili hodnocení 7,3, a to na základě 253 recenzí.

Lety Ryanair do destinace Faro

Lety Ryanair lze najít už od 2 278 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Letiště Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Ryanair do destinace Faro v běžném týdnu provozuje více než 3 lety a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Ryanair do destinace Faro je z letiště Letiště Dublin. Uživatelé stránek momondo Ryanair ohodnotili 7,0/10, na základě 998 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Faro

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Faro za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Faro
Nejkratší doba letu3hod 40min
Nejlevnější cena2 653 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Faro


Lety do ostatních měst Portugalsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Faro? Podívejte se na letenky do dalších měst Portugalsko

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Faro je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Faro.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Faro, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Faro mohli učinit informované rozhodnutí.

Cenová upozornění na lety do destinace Faro lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.