Pronájmy aut Porto, Porto (distrikt)

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Porto, Porto (distrikt)? Vyhledávejte právě zde!

Porto, Portugalsko
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Porto, Portugalsko
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Porto, Porto (distrikt) nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Porto

Auta Malý vůz

421 Kč - 1 786 Kč

Všechny typy aut

421 Kč - 2 767 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Porto, Portugalska je 647 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Porto, Portugalska pronajmout, je ledna. Cena pouhých 421 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 16 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Porto. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Porto se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Porto

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Porto, Porto (distrikt)
3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

8,0

Komfort

8,0

Celkové hodnocení

8,0

Vyzvednutí/odevzdání

8,0

Value

8,0
10 autopůjčoven
5 autopůjčoven
4 autopůjčovny
4 autopůjčovny
3 autopůjčovny
3 autopůjčovny
3 autopůjčovny

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Porto

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Porto

Pronajaté auto v destinaci Porto – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Porto a buďte připraveni na další cestu

Pronajímáte-li si auto, můžete očekávat, že většina autopůjčoven v destinaci Porto neuplatňuje poplatek za zrušení rezervace. Berte prosím na vědomí, že společnost momondo tyto podmínky zrušení rezervace nenastavuje, ale můžeme vám pomoct nalézt skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Porto.

Auto ve standardní třídě je ideální volbou k pronájmu při návštěvě destinace Porto v měsíci září. Porto má v měsíci září průměrné srážky 138 mm a teplota se pohybuje okolo 16 °C. Tyto podmínky jsou jako stvořené pro auto ve standardní třídě, které si snadno poradí s trochou deště a zvládá dobře i pokles teploty. Pronájem vozu v kategorii Standard v destinaci Porto vás přijde v průměru na 4 007 Kč/den.

Nejvyšší povolená rychlost pro jízdu městem Porto je 50 km/h. Tato rychlost se také může vztahovat na okolní města a městské části. Povolená rychlost mimo obec v okolí města Porto je 100 km/h a pro dálnice je to 120 km/h. Tyto limity se mohou měnit, sledujte tedy prosím silniční značení.

V destinaci Porto se teplota v měsíci srpen běžně pohybuje okolo 20 °C a můžete očekávat srážky okolo 27 mm. Tyto informace jsou pro pronájem auta důležité. Můžete si tak být jisti, že jste si pro dané počasí vybrali ideální auto.

Teplota v regionu Porto (distrikt) se v měsíci srpen většinou pohybuje okolo 20 °C a během tohoto měsíce lze očekávat 27 mm srážek. Plánujete-li z města Porto autem objevovat okolí, tyto informace pro vás mohou být užitečné.


Objevte více pronájmů aut v destinaci Portugalska

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Portugalska

Začněte plánovat cestu na Porto


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Porto použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci Porto, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Ano, ať už se jedná o pronájem aut v destinaci Porto nebo jinde, stránky momondo vám umožní filtrovat výsledky konkrétně podle možnosti zrušení rezervace zdarma.

Vrácení se stejným obsahem je filtr, který lze na stránkách momondo konkrétně vybrat, chcete-li zúžit výsledky vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Porto.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Porto.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Porto nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.