Najděte levné lety na letiště Marsa Alam

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Marsa Alam

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Marsa Alam

Nejlepší cena jednosměrné letenky

2 327 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 955 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 30min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Marsa Alam za posledních 72 hodin je 2 327 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Marsa Alam).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Marsa Alam za posledních 72 hodin je 2 955 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Marsa Alam).
Nejrychlejší let Česká republika–Marsa Alam trvá 4hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Marsa Alam).
Do destinace Marsa Alam nabízí lety 7 leteckých společností, včetně SWISS, Czech Airlines a Egypt Air.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Marsa Alam

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Marsa Alam a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Marsa Alam nejlevnější?

Obecně lze říct, že leden je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Marsa Alam. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 8 144 Kč. Pokud nejste do destinace Marsa Alam schopni cestovat v měsíci leden, pak lety v měsíci březen jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 8 168 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Marsa Alam nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Marsa Alam je sobota, kdy lze najít ceny už od 7 672 Kč. Pokud je dnem vašeho odletu úterý, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Marsa Alam okolo 12 204 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Marsa Alam?

Délka letu Česká republika–Marsa Alam se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Marsa Alam (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 4hod 35min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Marsa Alam je let Brno Letiště Tuřany–Letiště Marsa Alam, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Marsa Alam?

Ideální doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Marsa Alam je 60 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují v průměru okolo 8 660 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Marsa Alam

Najděte nejlevnější lety na letiště Marsa Alam z města či letiště blízko vás
Praha
Marsa Alam

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Marsa Alam

Praha (PRG) – Marsa Alam (RMF)

Lety Praha - Marsa Alam jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Marsa Alam. Průměrná cena je 8 660 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MARSA ALAMledenO 6 % levnějšíLet Praha - Marsa Alam stojí v měsíci leden v průměru jen 8 144 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MARSA ALAMúnorO 7% dražšíCena letů Praha - Marsa Alam je v měsíci únor přibližně 9 238 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MARSA ALAMříjenO 270 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - Marsa Alam více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Marsa Alam

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Marsa Alam není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Marsa Alam, zvažte možnost letu na letiště Letiště Berenice Intl (132 km od centra města Marsa Alam).


Nabídky letenek do destinace Marsa Alam na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Marsa Alam, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Marsa Alam

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Marsa Alam

Které letecké společnosti létají do destinace Marsa Alam?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Marsa Alam

Které letecké společnosti létají do destinace Marsa Alam?

Na trase Česká republika–Marsa Alam mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří Czech Airlines, Smartwings a Eurowings. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Marsa Alam nabízet pravidelné lety.

Lety Smartwings do destinace Marsa Alam

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Marsa Alam, je Smartwings. Do této destinace provozuje každý týden 3 lety. Většina z nich odlétá z letiště Praha Letiště Václav Havel a nejvýhodnější nabídka od společnosti Smartwings je za 7 546 Kč (zpáteční letenka Brno Letiště Tuřany–Marsa Alam, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Smartwings udělili hodnocení 9,1, a to na základě 2 recenzí.

Lety Czech Airlines do destinace Marsa Alam

Czech Airlines lety do destinace Marsa Alam většinou provozuje 4krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Praha Letiště Václav Havel–Marsa Alam. Czech Airlines (hodnocení: 6,4, 8 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Marsa Alam. Nejvýhodnější let Czech Airlines do destinace Marsa Alam nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 7 711 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Marsa Alam

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Marsa Alam za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Marsa Alam
Nejkratší doba letu4hod 35min
Nejlevnější cena2 955 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Marsa Alam


Lety do ostatních měst Egypt

Odezněla vaše láska pro destinaci Marsa Alam? Podívejte se na letenky do dalších měst Egypt

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, Všechny lety do destinace Marsa Alam lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Marsa Alam, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Marsa Alam. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.