Najděte levné lety do Rimini

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 9/8
út 16/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Rimini

Najděte nejlevnější lety na letiště Rimini z města či letiště blízko vás
Praha
Florencie

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Rimini

Praha (PRG) – Boloňa (BLQ)

Lety Praha - Rimini jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Boloňa Letiště Guglielmo Marconi. Průměrná cena je 1 774 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Rimini?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Rimini za 374 Kč/osobu, což je o 88 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Rimini. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Rimini z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Rimini není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Rimini, zvažte možnost letu na letiště Ancona Letiště Falconara (81 km od centra města Rimini), Letiště Perugia Sant Egidio (108 km od centra města Rimini), Florencie Letiště Peretola (113 km od centra města Rimini), Boloňa Letiště Guglielmo Marconi (114 km od centra města Rimini) nebo Benátky Letiště Benátky Marco Polo (160 km od centra města Rimini).

Letiště Letiště Perugia Sant Egidio nabízí průměrnou cenu 924 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Rimini. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Rimini?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Rimini

Které letecké společnosti létají do destinace Rimini?

Pro let na trase Česká republika–Rimini si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají tuto oblíbenou leteckou společnost: Ryanair. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s touto leteckou společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Rimini


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Rimini lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Rimini mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Rimini a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Další cestovní třídy letů do destinace Rimini

Explore alternative premium cabin options for your flight to Rimini

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.