Najděte levné lety na letiště Parma

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Parma

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Parma a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Parma je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Parma - Budapešť za 342 Kč. Je o 89 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Parma. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Parma z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Parma?

Délka letu na trase Česká republika–Parma zabere v průměru 1hod 25min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Milán Letiště Malpensa (nejoblíbenější letiště v destinaci Parma) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Milán Letiště Malpensa, potom je délka letu přibližně 8hod 40min.

Nejlevnější letenky na letiště Parma

Najděte nejlevnější lety na letiště Parma z města či letiště blízko vás
Praha
Florencie

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Parma

Praha (PRG) – Bergamo (BGY)

Lety Praha - Parma jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bergamo Letiště Orio al Serio. Průměrná cena je 1 351 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Parma

Cestující, kteří plánují letět do destinace Parma mohou případně najít levnější ceny na letišti Verona Letiště Valerio Catullo (80 km od centra města Parma), letišti Boloňa Letiště Guglielmo Marconi (82 km od centra města Parma), letišti Bergamo Letiště Orio al Serio (109 km od centra města Parma), letišti Milán Letiště Linate (110 km od centra města Parma) nebo letišti Milán Letiště Malpensa (155 km od centra města Parma), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Bergamo Letiště Orio al Serio nabízí průměrnou cenu 1 934 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Parma. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Parma

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Parma

Které letecké společnosti létají do destinace Parma?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Parma

Které letecké společnosti létají do destinace Parma?

Pro let na trase Česká republika–Parma si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Ryanair, Wizz Air, Czech Airlines a easyJet. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Parma


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Parma je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Parma.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Parma, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Parma, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Parma hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Parma a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.