Najděte levné lety na letiště Havana

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 5/12
po 12/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Havana

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Havana a naplánujte si cestu co nejlépe

Který den je pro let do destinace Havana nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Havana je úterý, kdy lze najít ceny už od 15 363 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Havana neděle, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 19 788 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Jak dlouho trvá let do destinace Havana?

Délka letu na trase Česká republika–Havana zabere v průměru 38hod 35min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Havana (nejoblíbenější letiště v destinaci Havana) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Letiště Havana, potom je délka letu přibližně .

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Havana

Cestující, kteří plánují letět do destinace Havana mohou případně najít levnější ceny na letišti Varadero Letiště Juan Gualberto Gomez (96 km od centra města Havana) nebo letišti Nueva Gerona Letiště Rafael Cabrera (149 km od centra města Havana), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.


Nabídky letenek do destinace Havana na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Havana, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Air Canada
PRGPraha Letiště Václav Havel
38hod 35min
HAVLetiště Havana

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Havana

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Havana, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Air Canada
Air Canada
PRGPraha Letiště Václav Havel
38hod 35min
HAVLetiště Havana

Které letecké společnosti létají do destinace Havana?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Havana

Které letecké společnosti létají do destinace Havana?

Aeroflot je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Havana vybere většina uživatelů stránek momondo. Air Canada, Air France a KLM jsou pro let Česká republika–Havana také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Havana na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Turkish Airlines do destinace Havana

Do destinace Havana lze v běžném týdnu najít 7 Turkish Airlines letů. Nejčastějším místem odletu bývá Madrid Letiště Adolfa Suáreze a nejvýhodnější cena letu s Turkish Airlines nalezená na stránkách momondo je 15 767 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Havana). Společnost Turkish Airlines získala hodnocení 8,0 na základě 158 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety Air France do destinace Havana

Lety Air France lze najít už od 13 898 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Letiště Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Air France do destinace Havana v běžném týdnu provozuje více než 4 lety a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Air France do destinace Havana je z letiště Paříž Letiště Charlese de Gaulla. Uživatelé stránek momondo Air France ohodnotili 7,6/10, na základě 277 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Havana

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Havana za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Havana
Nejkratší doba letu38hod 35min
Nejlevnější cena19 313 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Havana


Lety do ostatních měst Kuba

Odezněla vaše láska pro destinaci Havana? Podívejte se na letenky do dalších měst Kuba

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Havana je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Havana rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Havana.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Havana vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Havana, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Havana a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.