Najděte levné letenky Salzburg

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Nejlevnější letenky na letiště Salzburg

Najděte nejlevnější lety na letiště Salzburg z města či letiště blízko vás
Praha
Innsbruck

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Salzburg

Praha (PRG) – Innsbruck (INN)

Lety Praha - Salzburg jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Innsbruck Kranebitten. Průměrná cena je 8 322 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Salzburg?

Jako další možné letiště pro let do destinace Salzburg lze také zvážit letiště Letiště Linec Hoersching, Letiště Innsbruck Kranebitten nebo Letiště Klagenfurt.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Salzburg většinou bývá Letiště Innsbruck Kranebitten, kde se ceny pohybují okolo 4 217 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.Začněte plánovat cestu do destinace Salzburg


Lety do ostatních měst Rakousko

Odezněla vaše láska pro destinaci Salzburg? Podívejte se na letenky do dalších měst Rakousko

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, Všechny lety do destinace Salzburg lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Salzburg, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Cenová upozornění na lety do destinace Salzburg lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.