Najděte levné lety do Gdaňsk

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 28/9
st 5/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Gdaňsk

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Gdaňsk

Nejlepší cena jednosměrné letenky

501 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 428 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 20min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Gdaňsk za posledních 72 hodin je 501 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Gdaňsk Rebiechowo).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Gdaňsk za posledních 72 hodin je 1 428 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Gdaňsk Rebiechowo).
Nejrychlejší let Česká republika–Gdaňsk trvá 4hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Gdaňsk Rebiechowo).
Do destinace Gdaňsk nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně LOT, Norwegian a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Gdaňsk

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Gdaňsk a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Gdaňsk nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Gdaňsk je duben. Ceny letenek, které se pohybují okolo 2 882 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. únor je další skvělou volbou pro cestu do destinace Gdaňsk, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 2 982 Kč.

Který let do destinace Gdaňsk je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Ostrava - Gdaňsk našli lety o 10 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Gdaňsk. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Gdaňsk z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Jak dlouho trvá let do destinace Gdaňsk?

Průměrná délka letu Česká republika–Gdaňsk závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Gdaňsk Rebiechowo je v průměru 5hod, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Gdaňsk Rebiechowo zabere v průměru . V destinaci Gdaňsk je nejoblíbenějším letištěm Gdaňsk Rebiechowo.

Nejlevnější letenky na letiště Gdaňsk

Najděte nejlevnější lety na letiště Gdaňsk z města či letiště blízko vás
Praha
Gdaňsk

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Gdaňsk

Praha (PRG) – Gdaňsk (GDN)

Lety Praha - Gdaňsk jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Gdaňsk Rebiechowo. Průměrná cena je 3 722 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Gdaňsk

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Gdaňsk není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Gdaňsk, zvažte možnost letu na letiště Letiště Bydhošť Bydgoszcz (146 km od centra města Gdaňsk).

Pro letiště Letiště Bydhošť Bydgoszcz můžete najít nabídky v průměru za 3 065 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Gdaňsk na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Gdaňsk, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Gdaňsk

Explore alternative premium cabin options for your flight to Gdaňsk

Které letecké společnosti létají do destinace Gdaňsk?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Gdaňsk

Které letecké společnosti létají do destinace Gdaňsk?

Pro let na trase Česká republika–Gdaňsk si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou LOT a Ryanair. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety LOT do destinace Gdaňsk

Do destinace Gdaňsk lze v běžném týdnu najít 27 LOT letů. Nejčastějším místem odletu bývá Varšava Letiště Varšava - Frederic Chopin a nejvýhodnější cena letu s LOT nalezená na stránkách momondo je 2 002 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Ostrava Mosnov–Gdaňsk). Společnost LOT získala hodnocení 7,2 na základě 198 recenzí uživatelů na stránkách momondo.


Oblíbené trasy do destinace Gdaňsk

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Gdaňsk za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Gdaňsk
Nejkratší doba letu5hod 00min
Nejlevnější cena1 428 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Gdaňsk


Lety do ostatních měst Polsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Gdaňsk? Podívejte se na letenky do dalších měst Polsko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Gdaňsk. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Gdaňsk lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Gdaňsk díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Gdaňsk a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.