Vyhledávejte a najděte levné lety do Polska

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Polska

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Polska

Nejlepší cena jednosměrné letenky

414 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

894 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 05min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Polsko za posledních 72 hodin je 414 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Krakov Letiště J. Paul II Balice).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Polsko za posledních 72 hodin je 894 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Krakov Letiště J. Paul II Balice).
Nejrychlejší let Česká republika–Polsko trvá 1hod 05min (Praha Letiště Václav Havel–Krakov Letiště J. Paul II Balice).
Do destinace Polsko nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Polsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Polsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Polsko je nejlevnější?

Nejlevnější ceny letenek do destinace Polsko nedávno nalezené uživateli stránek momondo, jsou 195 Kč se společností Ryanair, 901 Kč se společností LOT a 1 642 Kč se společností easyJet.
Zobrazit ceny od:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Polsko?

Pro uživatele momondo je v zemi Polsko nejoblíbenějším městem Varšava. Toto město naši uživatelé navštíví o 357 % častěji než jiná města, kterými se Polsko chlubí. Mezi další města, která naši uživatelé velmi často navštěvují, patří Krakov a Gdaňsk.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Polsko?

Délka letu Polsko–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Varšava Letiště Varšava - Frederic Chopin (nejoblíbenější letiště v destinaci Polsko), potom let zabere v průměru 1hod 20min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Varšava Letiště Varšava - Frederic Chopin, potom je průměrná délka letu .

Které letecké společnosti létají do destinace Polsko?

Z 5 leteckých společností, které nabízejí lety do destinace Polsko, jsou na základě uživatelských dat LOT, Ryanair a Czech Airlines těmi nejoblíbenějšími. Nejoblíbenější ze tří zmíněných společností je LOT, při plánování cesty do destinace Polsko si tuto společnost vybere 59 % uživatelů.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Polsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Polsko – Česká republika nejlevnější
Varšava
Varšava

Užitečné informace týkající se letů do destinace Polsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Polsko

Letiště, které je Pałac Kultury i Nauki nejblíže, je Varšava Letiště Varšava - Frederic Chopin, nacházející se ve městě Varšava. Plánujete-li návštěvu nebo pobyt v této oblasti, nejpraktičtějším příletovým letištěm je Varšava Letiště Varšava - Frederic Chopin.

Cena leteckého spojení do destinace Polsko se liší v závislosti na řadě faktorů, ale můžete očekávat ceny už od 837 Kč nebo až za 72 461 Kč. Na základě nedávných dat jsme zjistili, že letenka do destinace Polsko za 5 217 Kč je výhodnou nabídkou, zatímco 6 577 Kč je průměrná cena.

Na základě dat o cenách letů je neděli nejlepším dnem v týdnu, kdy letět do destinace Polsko. sobotu je další dostupnou variantou. Chcete-li na letence do destinace Polsko ušetřit, středu je den, kterému se vyhnout. V tento den totiž bývají ceny letenek nejvyšší.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Polsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Polsko z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Polsko

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Polsko

Nejlevnější letové trasy do destinace Polsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Polsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaKrakov1hod 05min894 Kč
PrahaGdaňsk1hod 25min1 374 Kč
PrahaVaršava3hod 35min1 941 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Polsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Polsko?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Polsko. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Polsko?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Oblíbené trasy do destinace Polsko

Porovnejte lety z a na nejbližší letiště a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Gdaňsk
Nejkratší doba letu1hod 25min
Nejlevnější cena1 374 Kč
Lety Praha - Krakov
Nejkratší doba letu1hod 05min
Nejlevnější cena894 Kč
Lety Praha - Varšava
Nejkratší doba letu3hod 35min
Nejlevnější cena1 941 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Polsko


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Polsko.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Polsko, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Polsko.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Polsko. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.