Najděte levné letenky Poznaň

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 7/12
út 14/12

Jaký je nejlepší termín letu Poznaň?

 • Který měsíc je pro let do destinace Poznaň nejlevnější?

  Obecně lze říct, že srpen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Poznaň. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 2 251 Kč. Pokud nejste do destinace Poznaň schopni cestovat v měsíci srpen, pak lety v měsíci červenec jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 2 903 Kč.

 • Nachází se v blízkosti destinace Poznaň nějaké další letiště?

  Cestující, kteří plánují letět do destinace Poznaň mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Zielona Góra (83 km od centra města Poznaň), letišti Letiště Bydhošť (104 km od centra města Poznaň) nebo letišti Letiště Vratislav Wroclaw (145 km od centra města Poznaň), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

 • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Poznaň?

  Letiště Letiště Poznaň Lawica nabízí průměrnou cenu 2 903 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Poznaň. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Poznaň?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Poznaň
 • Které letecké společnosti létají do destinace Poznaň?

  Na trase Česká republika–Poznaň mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří Lufthansa a LOT. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Poznaň nabízet pravidelné lety.


Začněte plánovat cestu do destinace Poznaň


Lety do ostatních měst Polsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Poznaň? Podívejte se na letenky do dalších měst Polsko