Najděte levné lety na letiště Santorini

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 28/9
st 5/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Santorini

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Santorini

Nejlepší cena jednosměrné letenky

927 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 631 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 45min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Fira za posledních 72 hodin je 927 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Fira Letiště Santorini).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Fira za posledních 72 hodin je 2 631 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Fira Letiště Santorini).
Nejrychlejší let Česká republika–Fira trvá 4hod 45min (Praha Letiště Václav Havel–Fira Letiště Santorini).
Do destinace Fira nabízí lety 6 leteckých společností, včetně SWISS, Austrian Airlines a Volotea.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Fira

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Fira a naplánujte si cestu co nejlépe

See prices from:

Který den je pro let do destinace Fira nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Fira je středa, kdy lze najít ceny už od 4 122 Kč. Nejdražším dnem pro lety do destinace Fira je čtvrtek, kdy se ceny letenek pohybují v průměru okolo 8 411 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Fira nejlevnější?

Podle našich dat je večer nejlevnějším časem během dne pro lety do destinace Fira večer. Uživatelé stránek momondo našli lety, Česká republika – Fira, s odletem večer, za pouhých 3 831 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou měnit v závislosti na vámi zvolené letecké společnosti a na roční době. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Fira je ráno, kdy se ceny pohybují okolo 7 522 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Fira?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Fira (Fira Letiště Santorini), můžete očekávat délku letu v průměru 2hod 40min v prvním případě a v druhém případě.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Fira?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Fira, pokud si let zarezervujete 26 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Fira přibližně za 7 624 Kč, pokud vyhledáváte 26 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Fira

Najděte nejlevnější lety na letiště Fira z města či letiště blízko vás
Praha
Iraklio

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Fira

Praha (PRG) – Iraklio (HER)

Lety Praha - Fira jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Iraklio Letiště N. Kazantzakis Apt. Průměrná cena je 7 102 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FIRAdubenO 13 % levnějšíLet Praha - Fira stojí v měsíci duben v průměru jen 5 513 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FIRAbřezenO 111% dražšíCena letů Praha - Fira je v měsíci březen přibližně 13 431 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FIRAčervenecO 452 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Fira více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Santorini

Pokud si destinaci Fira nepřejete navštívit v měsíci duben, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na květen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 5 538 Kč.Nabídky letenek do destinace Fira na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Fira, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Fira

Explore alternative premium cabin options for your flight to Fira

Které letecké společnosti létají do destinace Fira?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Fira

Které letecké společnosti létají do destinace Fira?

Pro let na trase Česká republika–Fira si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Aegean Airlines, Smartwings, Czech Airlines a Ryanair. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Smartwings do destinace Fira

Do destinace Fira v průměrném týdnu najdete 1 let se společností Smartwings. Tento let do destinace Fira odlétá z letiště Praha Letiště Václav Havel, což je nejoblíbenější trasa, kterou Smartwings do destinace Fira provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Smartwings do destinace Fira na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 5 688 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Smartwings na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 9,1/10.

Lety Aegean Airlines do destinace Fira

5 532 Kč je nejlepší nabídka Aegean Airlines zpáteční cesty do destinace Fira, která byla v posledních několika dnech na stránkách momondo nalezena. Odletovým místem je Praha Letiště Václav Havel. Aegean Airlines většinu týdnů do destinace Fira nabízí 54 letů a ceny se liší v závislosti na dostupnosti. Společnost Aegean Airlines získala průměrné hodnocení 8,5/10 od 68 uživatelů stránek momondo.


Oblíbené trasy do destinace Fira

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Fira za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Fira
Nejkratší doba letu2hod 40min
Nejlevnější cena4 160 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Fira


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Fira. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Fira lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Fira mohli učinit informované rozhodnutí.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Fira hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Fira a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.