Najděte levné lety do Naxos

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 27/3
po 3/4

Užitečné informace a trendy týkající se letů Naxos

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Naxos a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Naxos je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Naxos - Soluň za 693 Kč. Je o 86 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Naxos. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Naxos z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Který den je pro let do destinace Naxos nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Naxos je sobota, kdy lze najít ceny už od 11 571 Kč. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Naxos pondělí, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 14 014 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Která denní doba je pro lety do destinace Naxos nejlevnější?


Nejlevnější letenky na letiště Naxos

Najděte nejlevnější lety na letiště Naxos z města či letiště blízko vás
Praha
Fira

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Naxos

Praha (PRG) – Fira (JTR)

Lety Praha - Naxos jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Fira Letiště Santorini. Průměrná cena je 8 731 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Naxos

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Naxos není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Naxos, zvažte možnost letu na letiště Letiště Parikia Paros (25 km od centra města Naxos) nebo Letiště Mikonos (37 km od centra města Naxos).

Letiště Letiště Mikonos nabízí průměrnou cenu 3 516 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Naxos. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Naxos

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Naxos

Začněte plánovat cestu do destinace Naxos


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Naxos je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Naxos rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Lety do destinace Naxos s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.