Najděte levné letenky Naxos

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
pá 21/1
pá 28/1

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Naxos

Najděte nejlevnější lety na letiště Naxos z města či letiště blízko vás
Praha
Fira

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Naxos

Praha (PRG) – Fira (JTR)

Lety Praha - Naxos jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Fira Santorini. Průměrná cena je 5 780 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Naxos?

 • Který let do destinace Naxos je naprosto nejlevnější?

  Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Naxos - Vídeň za 1 483 Kč. Je o 70 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Naxos. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Naxos z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

 • Nachází se v blízkosti destinace Naxos nějaké další letiště?

  Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Naxos není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Naxos, zvažte možnost letu na letiště Letiště Parikia Paros (25 km od centra města Naxos), Letiště Mikonos (37 km od centra města Naxos), Letiště Ermoupoli Syros Island (52 km od centra města Naxos), Letiště Fira Santorini (79 km od centra města Naxos) nebo Letiště Paleochori Milos (92 km od centra města Naxos).

 • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Naxos?

  Letiště Letiště Fira Santorini nabízí průměrnou cenu 2 632 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Naxos. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Naxos?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Naxos
 • Které letecké společnosti létají do destinace Naxos?

  Na základě našich dat je Aegean Airlines nejoblíbenější leteckou společností, nabízející lety na trase Česká republika–Naxos. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Naxos