Najděte levné lety do Préveza

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Préveza

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Préveza a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Préveza je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Préveza za 242 Kč/osobu, což je o 95 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Préveza. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Préveza z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Která denní doba je pro lety do destinace Préveza nejlevnější?

Odpoledne je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Préveza. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 4 780 Kč. Letíte-li do destinace Préveza odpoledne, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům večer, kdy jsou ceny v průměru 8 062 Kč. Lety Česká republika – Préveza, které odlétají večer, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Jak dlouho trvá let do destinace Préveza?

Délka letu na trase Česká republika–Préveza zabere v průměru 6hod 10min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Corfu Letiště Kerkyra I Kapodistrias (nejoblíbenější letiště v destinaci Préveza) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Corfu Letiště Kerkyra I Kapodistrias, potom je délka letu přibližně .

Nejčastější dotazy ohledně letů do Préveza

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Préveza není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Préveza, zvažte možnost letu na letiště Letiště Ioannina (82 km od centra města Préveza), Letiště Argostoli Cephalonia (95 km od centra města Préveza), Corfu Letiště Kerkyra I Kapodistrias (102 km od centra města Préveza), Letiště Patras Araxos (107 km od centra města Préveza) nebo Letiště Zakynthos Dionsios Salomos (134 km od centra města Préveza).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Préveza většinou bývá Letiště Argostoli Cephalonia, kde se ceny pohybují okolo 2 797 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Préveza na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Préveza, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Ryanair
PRGPraha Letiště Václav Havel
20hod 15min
PVKPréveza Aktion

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Préveza

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Préveza, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Ryanair
Ryanair
PRGPraha Letiště Václav Havel
20hod 15min
PVKPréveza Aktion

Další cestovní třídy letů do destinace Préveza

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Préveza

Které letecké společnosti létají do destinace Préveza?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Préveza

Které letecké společnosti létají do destinace Préveza?

Pro let na trase Česká republika–Préveza si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Smartwings, Czech Airlines, Ryanair a Aegean Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Oblíbené trasy do destinace Préveza

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Préveza za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Préveza
Nejkratší doba letu20hod 15min
Nejlevnější cena13 557 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Préveza


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Préveza je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Préveza rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Préveza lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Préveza díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Préveza. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.