Najděte levné lety na letiště Atény

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 27/9
út 4/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Atény

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Atény

Nejlepší cena jednosměrné letenky

771 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 891 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 30min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Athény za posledních 72 hodin je 771 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Athény Letiště Atény).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Athény za posledních 72 hodin je 1 891 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Athény Letiště Atény).
Nejrychlejší let Česká republika–Athény trvá 2hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Athény Letiště Atény).
Do destinace Athény nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Eurowings, Ryanair a easyJet.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Athény

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Athény a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Athény nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Athény je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 4 677 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. únor je další skvělou volbou pro cestu do destinace Athény, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 4 702 Kč.

Který let do destinace Athény je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Athény za 558 Kč/osobu, což je o 88 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Athény. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Athény z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
See prices from:

Který den je pro let do destinace Athény nejlevnější?

Podle našich dat je sobota nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Athény. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (sobota), stála 5 390 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Pokud je váš cestovní itinerář flexibilní, vyhněte se tomu, aby dnem vašeho odletu byl/a neděle protože letenky většinou přijdou na 7 837 Kč. Tyto ceny se však mohou lišit, proto si nastavte Cenové upozornění pro lety do destinace Athény.

Která denní doba je pro lety do destinace Athény nejlevnější?

Ráno je pro lety Česká republika – Athény nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země ráno ceny už od 5 541 Kč. Lety do destinace Athény stojí víc večer, kdy je průměrná cena letenek 6 991 Kč. Odlety večerspadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.

Jak dlouho trvá let do destinace Athény?

Délka letu Athény–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Athény Letiště Atény (nejoblíbenější letiště v destinaci Athény), potom let zabere v průměru 2hod 30min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Athény Letiště Atény, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Athény?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Athény rezervovaly 60 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Athény v průměru za 5 653 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Athény

Najděte nejlevnější lety na letiště Athény z města či letiště blízko vás
Praha
Athény

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Athény

Praha (PRG) – Athény (ATH)

Lety Praha - Athény jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Athény Letiště Atény. Průměrná cena je 5 653 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ATHÉNYbřezenO 17 % levnějšíLet Praha - Athény stojí v měsíci březen v průměru jen 4 677 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ATHÉNYčervenecO 30% dražšíCena letů Praha - Athény je v měsíci červenec přibližně 7 363 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - ATHÉNYčervenecO 223 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Athény více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Atény

Jako další možné letiště pro let do destinace Athény lze také zvážit letiště Letiště Ermoupoli Syros Island, Letiště Skiros, Letiště Skiathos, Letiště Mikonos nebo Letiště Paleochori Milos.

Pro letiště Letiště Skiathos můžete najít nabídky v průměru za 3 595 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Athény na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Athény, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Více letišť
16 lis
PRG12:40Praha Letiště Václav Havel
16hod 15min
1 přestup
ATH04:55Athény Letiště Atény
23 lis
ATH05:10Athény Letiště Atény
12hod 10min
1 přestup
PRG17:20Praha Letiště Václav Havel
1 891 Kč
Najít podobné
Více letišť
5 lis
PRG02:45Praha Letiště Václav Havel
27hod 00min
1 přestup
ATH04:45Athény Letiště Atény
9 lis
ATH05:55Athény Letiště Atény
7hod 10min
1 přestup
PRG13:05Praha Letiště Václav Havel
1 915 Kč
Najít podobné
Více letišť
24 lis
PRG01:35Praha Letiště Václav Havel
13hod 20min
1 přestup
ATH14:55Athény Letiště Atény
27 lis
ATH05:55Athény Letiště Atény
25hod 15min
1 přestup
PRG07:10Praha Letiště Václav Havel
2 065 Kč
Najít podobné
Více letišť
17 lis
PRG16:55Praha Letiště Václav Havel
12hod 25min
1 přestup
ATH05:20Athény Letiště Atény
20 lis
ATH05:55Athény Letiště Atény
25hod 15min
1 přestup
PRG07:10Praha Letiště Václav Havel
2 114 Kč
Najít podobné
Ryanair
17 lis
PRG16:55Praha Letiště Václav Havel
12hod 25min
1 přestup
ATH05:20Athény Letiště Atény
20 lis
ATH16:20Athény Letiště Atény
20hod 10min
1 přestup
PRG12:30Praha Letiště Václav Havel
2 139 Kč
Najít podobné
Ryanair
26 lis
PRG04:40Praha Letiště Václav Havel
9hod 50min
1 přestup
ATH14:30Athény Letiště Atény
3 pro
ATH11:45Athény Letiště Atény
6hod 25min
1 přestup
PRG18:10Praha Letiště Václav Havel
2 164 Kč
Najít podobné

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Athény

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Athény, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společností Eurowings, Ryanair a Wizz Air
Více letišť
2 říj
PRG16:20Praha Letiště Václav Havel
28hod 10min
1 přestup
ATH20:30Athény Letiště Atény
Ryanair
3 lis
PRG17:55Praha Letiště Václav Havel
12hod 25min
1 přestup
ATH06:20Athény Letiště Atény
Wizz Air
18 říj
PRG10:15Praha Letiště Václav Havel
18hod 50min
1 přestup
ATH05:05Athény Letiště Atény

Další cestovní třídy letů do destinace Athény

Explore alternative premium cabin options for your flight to Athény

Které letecké společnosti létají do destinace Athény?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Athény

Které letecké společnosti létají do destinace Athény?

Na základě našich dat jsou Aegean Airlines, Eurowings, Austrian Airlines a Lufthansa nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Athény. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Athény .

Lety Aegean Airlines do destinace Athény

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Athény, je Aegean Airlines. Do této destinace provozuje každý týden 58 letů. Většina z nich odlétá z letiště Soluň Thessaloniki Makedonia a nejvýhodnější nabídka od společnosti Aegean Airlines je za 3 033 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Athény, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Aegean Airlines udělili hodnocení 8,5, a to na základě 68 recenzí.

Lety Turkish Airlines do destinace Athény

Další oblíbenou volbou s ohledem na lety do destinace Athény je Turkish Airlines (8,0/10, 146 recenzí). Většina letů Turkish Airlines do destinace Athény odlétá z letiště Letiště Istanbul, ale do destinace Athény lze najít 28 letů Turkish Airlines ze všech odletových míst po celém světě. Ceny se proto mohou výrazně lišit. Nejlepší nabídka od společnosti Turkish Airlines nalezená tento týden na stránkách momondo byla za 6 494 Kč (zpáteční letPraha Letiště Václav Havel–Athény)


Oblíbené trasy do destinace Athény

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Athény za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Athény
Nejkratší doba letu2hod 30min
Nejlevnější cena1 915 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Athény


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Athény. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano, Všechny lety do destinace Athény lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Athény.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Athény. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.