Najděte levné lety na letiště Valencia

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 28/11
po 5/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Valencia

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Valencia

Nejlepší cena jednosměrné letenky

918 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 907 Kč

Nejkratší doba letu

5hod 30min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Valencie za posledních 72 hodin je 918 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Valencie Letiště Valencia).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Valencie za posledních 72 hodin je 1 907 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Valencie Letiště Valencia).
Nejrychlejší let Česká republika–Valencie trvá 5hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Valencie Letiště Valencia).
Do destinace Valencie nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Lufthansa, Austrian Airlines a Ryanair.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Valencie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Valencie a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Valencie nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Valencie je únor. Ceny letenek, které se pohybují okolo 2 684 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud destinaci Valencie nejste schopni navštívit v měsíci únor, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc leden. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 3 343 Kč.

Který let do destinace Valencie je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Valencie za 434 Kč/osobu, což je o 88 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Valencie. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Valencie z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Valencie nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Valencie je středa, kdy lze najít ceny už od 4 760 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Na druhou stranu, neděle je nejdražším dnem pro odlet ze země Česká republika, protože je to nejvhodnější dne jak pro služební cesty, tak pro dovolené. Následkem toho se ceny pohybují okolo 6 340 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Valencie nejlevnější?

Večer je pro lety Česká republika – Valencie nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země večer ceny už od 3 042 Kč. Poptávka po letech do destinace Valencie v poledne je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 5 725 Kč za letenku.

Jak dlouho trvá let do destinace Valencie?

Délka letu na trase Česká republika–Valencie zabere v průměru 2hod 45min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Valencie Letiště Valencia (nejoblíbenější letiště v destinaci Valencie) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Valencie Letiště Valencia, potom je délka letu přibližně .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Valencie?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Valencie rezervovaly 47 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Valencie v průměru za 4 850 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Valencie

Najděte nejlevnější lety na letiště Valencie z města či letiště blízko vás
Praha
Valencie

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Valencie

Praha (PRG) – Valencie (VLC)

Lety Praha - Valencie jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Valencie Letiště Valencia. Průměrná cena je 4 850 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - VALENCIEúnorO 45 % levnějšíLet Praha - Valencie stojí v měsíci únor v průměru jen 2 684 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - VALENCIEzáříO 37% dražšíCena letů Praha - Valencie je v měsíci září přibližně 6 662 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - VALENCIEčervenO 366 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Valencie více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Valencia

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Valencie není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Valencie, zvažte možnost letu na letiště Letiště Castellón de la Plana (90 km od centra města Valencie) nebo Letiště Alicante (133 km od centra města Valencie).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Valencie většinou bývá Letiště Castellón de la Plana, kde se ceny pohybují okolo 2 983 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Valencie na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Valencie, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Valencie

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Valencie

Které letecké společnosti létají do destinace Valencie?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Valencie

Které letecké společnosti létají do destinace Valencie?

Na základě našich dat jsou Ryanair, Eurowings, Czech Airlines a Smartwings nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Valencie. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety SWISS do destinace Valencie

Do destinace Valencie lze v běžném týdnu najít 2 SWISS lety. Nejčastějším místem odletu bývá Curych Letiště Zürich a nejvýhodnější cena letu s SWISS nalezená na stránkách momondo je 3 194 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Valencie). Společnost SWISS získala hodnocení 8,4 na základě 140 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety Lufthansa do destinace Valencie

Lufthansa lety do destinace Valencie většinou provozuje 2krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Letiště Frankfurt nad Mohanem–Valencie. Lufthansa (hodnocení: 7,2, 442 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Valencie. Nejvýhodnější let Lufthansa do destinace Valencie nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 3 376 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Valencie

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Valencie za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Valencie
Nejkratší doba letu2hod 45min
Nejlevnější cena2 378 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Valencie


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Valencie.

Ano, Všechny lety do destinace Valencie lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Valencie.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Valencie. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.