Najděte levné lety do Perugia

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
so 11/2
so 18/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Perugia

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Perugia a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Perugia?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Perugia (Řím Letiště Řím-Fiumicino), můžete očekávat délku letu v průměru 1hod 40min v prvním případě a v druhém případě.

Nejlevnější letenky na letiště Perugia

Najděte nejlevnější lety na letiště Perugia z města či letiště blízko vás
Praha
Florencie

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Perugia

Praha (PRG) – Řím Letiště Řím-Fiumicino (FCO)

Lety Praha - Perugia jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Řím Letiště Řím-Fiumicino. Průměrná cena je 2 425 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Perugia

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Bratislava - Perugia našli lety o 58 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Perugia. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Perugia z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Jako další možné letiště pro let do destinace Perugia lze také zvážit letiště Ancona Letiště Falconara, Letiště Rimini Miramare, Florencie Letiště Peretola, Řím Letiště Řím Ciampino nebo Řím Letiště Řím-Fiumicino.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Perugia většinou bývá Letiště Perugia Sant Egidio, kde se ceny pohybují okolo 584 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Perugia?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Perugia

Které letecké společnosti létají do destinace Perugia?

Na trase Česká republika–Perugia mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Wizz Air, Ryanair, Vueling a Lufthansa. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Perugia nabízet pravidelné lety.


Začněte plánovat cestu do destinace Perugia


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Perugia.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Perugia.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Perugia.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Perugia, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Perugia a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.