Vyhledávejte a najděte levné lety na Filipíny

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na Filipíny

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na Filipíny

Nejlepší cena jednosměrné letenky

7 544 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

16 746 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 55min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Filipíny za posledních 72 hodin je 7 544 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Cebu City Mactan Intl).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Filipíny za posledních 72 hodin je 16 746 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Manila Mezinárodní letiště Ninoy Aquino).
Nejrychlejší let Česká republika–Filipíny trvá 18hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Manila Mezinárodní letiště Ninoy Aquino).
Do destinace Filipíny nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně China Airlines a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Filipíny

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Filipíny a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Filipíny je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Filipíny za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako Cebu Pacific, Cebgo, a Philippines AirAsia, nabízející ceny 818 Kč, 935 Kč a 1 176 Kč.
Zobrazit ceny od:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Filipíny?

Některá z turisticky nejnavštěvovanějších měst na světě jsou v destinaci Filipíny. Nejoblíbenějším městem cestovatelů v destinaci Filipíny je Manila. Toto město si uživatelé stránek momondo vybírají jako místo příletu o 1 798 % častěji, než jiná města. Další oblíbená města v destinaci Filipíny jsou Cebu City a Puerto Princesa.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Filipíny?

Průměrná délka letu Česká republika–Filipíny závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Manila Mezinárodní letiště Ninoy Aquino je v průměru 21hod 30min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Manila Mezinárodní letiště Ninoy Aquino zabere v průměru . V destinaci Filipíny je nejoblíbenějším letištěm Manila Mezinárodní letiště Ninoy Aquino.

Které letecké společnosti létají do destinace Filipíny?

Na základě našich dat jsou Turkish Airlines, China Airlines a Qatar Airways tři nejoblíbenější letecké společnosti, nabízející lety do destinace Filipíny. První volbou našich uživatelů je Turkish Airlines, při plánování cesty do destinace Filipíny si ji totiž vybere 27 % uživatelů. Upozorňujeme, že do destinace Filipíny pravidelně létá více leteckých společností (celkem 11), máte tedy na výběr z dalších možností.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Filipíny

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Filipíny – Česká republika nejlevnější
Manila
Manila

Užitečné informace týkající se letů do destinace Filipíny

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Filipíny

Cena leteckého spojení do destinace Filipíny se liší v závislosti na řadě faktorů, ale můžete očekávat ceny už od 8 176 Kč nebo až za 83 816 Kč. Na základě nedávných dat jsme zjistili, že letenka do destinace Filipíny za 28 354 Kč je výhodnou nabídkou, zatímco 28 615 Kč je průměrná cena.

Na základě dat o cenách letů je středu nejlepším dnem v týdnu, kdy letět do destinace Filipíny. pátek je další dostupnou variantou. Chcete-li na letence do destinace Filipíny ušetřit, úterý je den, kterému se vyhnout. V tento den totiž bývají ceny letenek nejvyšší.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Filipíny

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Filipíny z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Filipíny

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Filipíny

Nejlevnější letové trasy do destinace Filipíny

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Filipíny, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaManila21hod 30min17 073 Kč
PrahaCebu City18hod 40min20 736 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Filipíny

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Filipíny?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Filipíny. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Filipíny?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Oblíbené trasy do destinace Filipíny

Porovnejte lety z a na nejbližší letiště a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Manila
Nejkratší doba letu21hod 30min
Nejlevnější cena17 073 Kč
Lety Praha - Cebu City
Nejkratší doba letu18hod 40min
Nejlevnější cena20 736 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Filipíny


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Filipíny je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Filipíny rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Filipíny.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Filipíny.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Filipíny. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.