Najděte levné lety do Japonsko od 7 747 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
čt 30/11
čt 7/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Japonsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Japonsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

7 747 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

16 365 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 25min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Japonsko za posledních 72 hodin je 7 747 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Japonsko za posledních 72 hodin je 16 365 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita).
Nejrychlejší let Česká republika–Japonsko trvá 18hod 25min (Praha Letiště Václav Havel–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště).
Do destinace Japonsko nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Air France, KLM a China Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Japonsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Japonsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Japonsko?

Japonsko je země plná zajímavých měst, která můžete navštívit, chcete-li zemi procestovat. Většina našich uživatelů (84 %) navštíví Tokio častěji, než ostatní města v této zemi, ale Japonsko se chlubí také dalšími oblíbenými městy, jako Ósaka a Sapporo.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Japonsko?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Japonsko přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště zabere v průměru 16hod 40min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Které letecké společnosti létají do destinace Japonsko?

Lety do destinace Japonsko nabízí celkem 4 společnosti/společností a Finnair je tou nejoblíbenější. Odhaduje se, že 33 % těch, kdo letí do destinace Japonsko, si ke své cestě vybere společnost Finnair. Pokud se vám nedaří letenky od společnosti Finnair najít, dalšími oblíbenými leteckými společnostmi jsou LOT a China Airlines.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Japonsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Japonsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Japonsko – Česká republika nejlevnější
Tokio
Tokio

Užitečné informace týkající se letů do destinace Japonsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Japonsko

Který let do destinace Japonsko je nejlevnější?

Nejlevnější ceny letenek do destinace Japonsko nedávno nalezené uživateli stránek momondo, jsou 4 333 Kč se společností Jeju Air, 11 022 Kč se společností China Eastern a 14 017 Kč se společností Etihad Airways.

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Japonsko?

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Japonsko nejvýhodnější?

Nejlepším dnem, kdy letět do destinace Japonsko je úterý, a poté následuje čtvrtek. úterý a čtvrtek jsou dny, kdy bývají ceny letenek do destinace Japonsko nejnižší. Pokud jsou dny vaší cesty flexibilní, sobotu je dnem, kterému se vyhnout. Jedná se totiž nejdražší den, kdy do destinace Japonsko letět.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Japonsko?

Ceny pro letů do destinace Japonsko byly naposledy aktualizovány včera.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Japonskomísta vyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro letů do destinace Japonsko vybírat z 5 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Japonsko?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Japonsko zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Japonsko?

Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Japonsko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Japonsko. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Japonsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Japonsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Japonsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Japonsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaTokio16hod 20min16 722 Kč
PrahaÓsaka16hod 40min18 619 Kč
PrahaNagoja18hod 30min21 187 Kč
PrahaMěsto Okinawa15hod 50min22 192 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Japonsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Japonsko?

    Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky do destinace Japonsko.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Japonsko?

    S naší Cenovou předpovědí se dozvíte, jak brzy si let předem zarezervovat. Díky nám se zjistíte, kdy je idální rezervaci provést, abyste na cestě ušetřili, a to s podrobností na den v týdnu a denní dobu. Cenový kalendář vám poskytne stručný přehled, kdy je nejlepší cestu zarezervovat za nižší sazby. Nastavíte-li Cenová upozornění, můžete sledovat změny cen a zaměřit se na ideální dobu rezervace. Vyhledejte destinaci vaší cesty podle rozpočtu pomocí funkce Explore. Ať už hledáte inspiraci pro další cestovní dobrodružství nebo tipy jak ušetřit, náš blog Discover je skvělé místo, kde začít.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Japonsko využít stránky momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Japonsko. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Japonsko s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Japonsko, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Japonsko?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Japonsko, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu do destinace Japonsko chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Japonsko. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Japonsko

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.