Vyhledávejte a najděte levné lety do Japonsko

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Japonsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Japonsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

13 866 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

17 110 Kč

Nejkratší doba letu

15hod 30min

Dopravce:

8 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Japonsko za posledních 72 hodin je 13 866 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Japonsko za posledních 72 hodin je 17 110 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita).
Nejrychlejší let Česká republika–Japonsko trvá 15hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště).
Do destinace Japonsko nabízí lety 8 leteckých společností, včetně Air France, ANA a LOT.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Japonsko

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Japonsko a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Japonsko je nejlevnější?

Nejlevnější ceny letenek do destinace Japonsko nedávno nalezené uživateli stránek momondo, jsou 10 179 Kč se společností Air China, 10 508 Kč se společností Air France a 11 107 Kč se společností China Eastern.
Zobrazit ceny od:

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Japonsko?

Japonsko je země plná zajímavých měst, která můžete navštívit, chcete-li zemi procestovat. Většina našich uživatelů (1 645 %) navštíví Tokio častěji, než ostatní města v této zemi, ale Japonsko se chlubí také dalšími oblíbenými městy, jako Ósaka a Sapporo.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Japonsko?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Japonsko přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita zabere v průměru 16hod 10min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Tokio Letiště Narita zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Které letecké společnosti létají do destinace Japonsko?

Lety do destinace Japonsko nabízí celkem 13 společnosti/společností a Japan Airlines je tou nejoblíbenější. Odhaduje se, že 18 % těch, kdo letí do destinace Japonsko, si ke své cestě vybere společnost Japan Airlines. Pokud se vám nedaří letenky od společnosti Japan Airlines najít, dalšími oblíbenými leteckými společnostmi jsou Lufthansa a ITA Airways.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Japonsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Japonsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Japonsko – Česká republika nejlevnější
Tokio
Tokio

Užitečné informace týkající se letů do destinace Japonsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Japonsko

Let do destinace Japonsko přijde v průměru na 32 496 Kč za letenku. Někteří uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Japonsko za pouhých 12 582 Kč. Pokud letenku za 12 582 Kč nejste schopni najít, ale podařilo se vám najít let za 29 334 Kč či méně, je to stále skvělá nabídka. Upozorňujeme, že ceny letů se mohou lišit v závislosti na místě odletu, času letu a letecké společnosti, se kterou letíte.

Nejlepším dnem, kdy letět do destinace Japonsko je pátek, a poté následuje čtvrtek. pátek a čtvrtek jsou dny, kdy bývají ceny letenek do destinace Japonsko nejnižší. Pokud jsou dny vaší cesty flexibilní, neděli je dnem, kterému se vyhnout. Jedná se totiž nejdražší den, kdy do destinace Japonsko letět.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Japonsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Japonsko z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Japonsko

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Japonsko

Nejlevnější letové trasy do destinace Japonsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Japonsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaTokio16hod 10min17 110 Kč
PrahaÓsaka18hod 00min20 510 Kč
PrahaNagoja23hod 40min24 287 Kč
PrahaMěsto Okinawa24hod 20min27 598 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Japonsko

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Japonsko?

    Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky do destinace Japonsko.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Japonsko?

    S naší Cenovou předpovědí se dozvíte, jak brzy si let předem zarezervovat. Díky nám se zjistíte, kdy je idální rezervaci provést, abyste na cestě ušetřili, a to s podrobností na den v týdnu a denní dobu. Cenový kalendář vám poskytne stručný přehled, kdy je nejlepší cestu zarezervovat za nižší sazby. Nastavíte-li Cenová upozornění, můžete sledovat změny cen a zaměřit se na ideální dobu rezervace. Vyhledejte destinaci vaší cesty podle rozpočtu pomocí funkce Explore. Ať už hledáte inspiraci pro další cestovní dobrodružství nebo tipy jak ušetřit, náš blog Discover je skvělé místo, kde začít.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Oblíbené trasy do destinace Japonsko

Porovnejte lety z a na nejbližší letiště a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Tokio
Nejkratší doba letu16hod 10min
Nejlevnější cena17 110 Kč
Lety Praha - Ósaka
Nejkratší doba letu18hod 00min
Nejlevnější cena20 510 Kč
Lety Praha - Nagoja
Nejkratší doba letu23hod 40min
Nejlevnější cena24 287 Kč
Lety Praha - Město Okinawa
Nejkratší doba letu24hod 20min
Nejlevnější cena27 598 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Japonsko


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Japonsko. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Japonsko, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Japonsko, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Japonsko. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.