Najděte levné lety do Tokia

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 6/2
po 13/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Tokia

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Tokia

Nejlepší cena jednosměrné letenky

9 765 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

16 897 Kč

Nejkratší doba letu

15hod 45min

Dopravce:

9 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Tokio za posledních 72 hodin je 9 765 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Tokio za posledních 72 hodin je 16 897 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Haneda).
Nejrychlejší let Česká republika–Tokio trvá 15hod 45min (Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita).
Do destinace Tokio nabízí lety 9 leteckých společností, včetně British Airways, Air France a Japan Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Tokio

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Tokio a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Tokio nejlevnější?

Obecně lze říct, že březen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Tokio. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 9 261 Kč. Pokud nejste do destinace Tokio schopni cestovat v měsíci březen, potom druhou nejlepší možností je únor. Ceny letů Česká republika – Tokio se v měsíci únor pohybují okolo 11 126 Kč.

Který let do destinace Tokio je naprosto nejlevnější?

15 766 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Tokio v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Praha, který je o 42 % levnější, než většina letů do destinace Tokio. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Tokio z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Tokio nejlevnější?

Podle našich dat je čtvrtek nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Tokio. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (čtvrtek), stála 19 312 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není neděle, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Tokio s odletem v tento den (neděle) 22 341 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Tokio nejlevnější?

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Tokio je odpoledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 19 491 Kč. Lety do destinace Tokio stojí víc ráno, kdy je průměrná cena letenek 21 426 Kč. Odlety ránospadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.

Jak dlouho trvá let do destinace Tokio?

Průměrná délka letu Česká republika–Tokio závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita je v průměru 15hod 20min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Tokio Letiště Narita zabere v průměru . V destinaci Tokio je nejoblíbenějším letištěm Tokio Letiště Narita.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Tokio?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 60 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Tokio. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 17 026 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Tokio

Najděte nejlevnější lety na letiště Tokio z města či letiště blízko vás
Praha
Tokio Letiště Narita

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Tokio

Praha (PRG) – Tokio (TYO)

Lety Praha - Tokio jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Tokio. Průměrná cena je 17 026 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TOKIObřezenO 46 % levnějšíLet Praha - Tokio stojí v měsíci březen v průměru jen 9 261 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TOKIOsrpenO 45% dražšíCena letů Praha - Tokio je v měsíci srpen přibližně 24 622 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - TOKIOčervenecO 396 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Tokio více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Tokia

Cestující, kteří plánují letět do destinace Tokio mohou případně najít levnější ceny na letišti Tokio Letiště Narita (56 km od centra města Tokio), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Tokio Letiště Haneda můžete najít nabídky v průměru za 27 132 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Ano, na letiště Tokio Letiště Haneda v destinaci Tokio lze doletět (17,1 km od čtvrti Edogawa).

Nejbližší letiště k turistické atrakci Central Tokyo je Tokio Letiště Haneda, ve vzdálenosti 14,7 km.


Nabídky letenek do destinace Tokio na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Tokio, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Tokio

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Tokio

Které letecké společnosti létají do destinace Tokio?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Tokio

Které letecké společnosti létají do destinace Tokio?

Na základě našich dat jsou ITA Airways, Lufthansa, Air France a Japan Airlines nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Tokio. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Air France do destinace Tokio

Air France do destinace Tokio v průměrném týdnu létá přibližně 9krát. Typ nabídek, které s Air France najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Tokio byly nalezeny lety už od 11 191 Kč. Společnost Air France získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,5/10.

Lety LOT do destinace Tokio

Lety LOT lze najít už od 11 340 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Letiště Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). LOT do destinace Tokio v běžném týdnu provozuje více než 2 lety a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa LOT do destinace Tokio je z letiště Varšava Letiště Varšava - Frederic Chopin. Uživatelé stránek momondo LOT ohodnotili 7,2/10, na základě 210 recenzí.


Letiště nedaleko Tokio

Níže naleznete všechna letiště ve městě Tokio spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Tokio

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Tokio za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Tokio
Nejkratší doba letu16hod 45min
Nejlevnější cena20 935 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Tokio


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Tokio je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Tokio.

Lety do destinace Tokio s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Tokio. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Tokio a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.