Najděte levné lety do Ósaky

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 4/10
út 11/10

O letech do Ósaky

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Ósaky

Nejlepší cena jednosměrné letenky

14 657 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

18 988 Kč

Nejkratší doba letu

17hod 10min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Ósaka za posledních 72 hodin je 14 657 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Ósaka za posledních 72 hodin je 18 988 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště).
Nejrychlejší let Česká republika–Ósaka trvá 17hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Ósaka Kansai Mezinárodní letiště).
Do destinace Ósaka nabízí lety 7 leteckých společností, včetně Air France, Japan Airlines a KLM.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Ósaka

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Ósaka a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Ósaka nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Ósaka je leden. Ceny letenek, které se pohybují okolo 13 684 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste do destinace Ósaka schopni cestovat v měsíci leden, pak lety v měsíci květen jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 14 709 Kč.

See prices from:

Jak dlouho trvá let do destinace Ósaka?

Délka letu na trase Česká republika–Ósaka zabere v průměru 16hod 50min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Ósaka Kansai Mezinárodní letiště (nejoblíbenější letiště v destinaci Ósaka) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Ósaka Kansai Mezinárodní letiště, potom je délka letu přibližně .

Nejčastější dotazy ohledně letů do Ósaky

Cestující, kteří plánují letět do destinace Ósaka mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Kobe (25 km od centra města Ósaka) nebo letišti Ósaka Kansai Mezinárodní letiště (36 km od centra města Ósaka), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ano, poletíte-li na letiště Ósaka Letiště Itami v destinaci Ósaka, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Suminoe (vzdálené 19,0 km).Nabídky letenek do destinace Ósaka na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Ósaka, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Ósaka

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Ósaka

Letiště nedaleko Ósaka

Níže naleznete všechna letiště ve městě Ósaka spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Ósaka

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Ósaka za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Ósaka
Nejkratší doba letu21hod 20min
Nejlevnější cena20 192 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Ósaka


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Ósaka je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Ósaka rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, Všechny lety do destinace Ósaka lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Ósaka díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Ósaka a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.